“Sasnava-Avansas” įveikė 19 taškų persvarą iššvaisčiusią “Igliauką”, “Mantoras” nepasigailėjo “Kadžio”

MKML čempionate tęsiasi antrojo etapo kovos, o trečiadienį buvo sužaistos dar dvejos rungtynės. Pirmosios susitiko “A diviziono” komandos. “Sasnava-Avansas” įveikė “Igliauką” rezultatu 81:71.

“Igliauka sėkmingai pradėjo rungtynes ir antrajame kėlinyje susikrovė net 19 taškų pranašumą (32:12), visgi, jos išlaikyti. “Sasnava-Avansas” perlaužė rungtynių eiga ir antrojoje pusėje susikrovė 13 taškų pranašumą, kurį išsaugojo iki pat rungtynių pabaigos.

“Sasnava-Avansas”:M. Šumliauskas 23, L. Lukošenkinas 18, D. Valaitis 14, K. Poškus 11.

“Igliauka”:L. Trušas 24, E. Masaitis 20, E. Kursevičius 9.

***

Antrosiose vakaro rungtynėse “Mantoras” nepasigailėjo jaunųjų “Kadžio” krepšininkų ir užtikrintai juos įveikė rezultatu 108:68.

“Mantoras” sėkmingai pradėjo rungtynes ir nuo pat pradžių kontroliavo rungtynių eiga. Pirmus tris kėlinius užtikrintai laimėjęs “Mantoras” ketvirtąjį ketvirtį sužaidė lygiosiomis ir šventė įspūdingą pergalę. Savo ruoštu “Kadis” čempionate toliau lieka be pergalių.

“Mantoras”:T. Vitkevičius 25, A. Bubelis 21, P. Maciulevičius, T. Rūškuys 12, V. Rudelevičius 10.

“Kadis”: T. Badokas 20, O. Bušas 16, A. Botyrius 13.