“Sasnava-Avansas” užtikrintai įveikė “Mantorą”

Sekmadienio MKML-Mantinga čempionate šį sekmadienį buvo sužaistos trejos rungtynėse, kuriose 6 komandos dvikovose surėmė ginklus ir išsiaiškino santykius. Pirmojoje dienos dvikovoje “Sasnava-Avansas” net 111:85 (35:20, 33:22, 13:18, 30:25) įveikė praėjusios sezono “B” diviziono čempionus “Mantoras”.

Startinis penketukas:

“Mantoras”: 6. V. RUDELEVIČIUS, 10. T. RŪŠKYS, 11. T. VITKEVIČIUS, 19. A. MAKŪNAS, 20. A. BUBELIS
“Sasnava-Avansas”: 7. M. BRAZAUSKAS, 10. D. VALAITIS, 11. G. PEČIULIONIS, 14. L. VABALEVIČIUS, 17. L. LUKOŠENKINAS

Nieko gero “Mantorui” nežadėjo jau pirmasis rungtynių kėlinys. “Sasnava-Avansas” užtikrintai, net 14:1 pradėjo rungtynes ir sužaidus tris minutes turėjo dviženklį pranašumą. Sasnaviečiai savo pranašumą išlaikė visą pirmąjį kėlinį, po kurio pirmavo net 35:20.

Antrajame kėlinuke “Sasnava-Avansas” ir toliau didino savo pranašumą, kuris antrąją kėlinio minutę pasiekė 20 taškų (42:22). Įpusėjus trečiajam kėliniui L. Lukošenkino tritaškis suteikė sasnaviečiams 29-ių taškų persvarą (58:29). Po dviejų kėlinių “Mantoras” atsiliko 42:68.

Po didžiosios pertraukos vaizdas aikštelėje nesikeitė, o “Sasnava-Avansas” toliau didino savo pranašumą bei šventė užtikrintą pergalę 111:85.

Šiose rungtynėse “Sasnavos-Avanso” krepšininkai pranoko “Mantorą” pagal rezultatyvius perdavimus (14 prieš 3) ir pagal pataikymą iš dviejų taškų zonos (69% prieš 50%) bei iš trijų taškų zonos (43% prieš 27 %).

“Mantoras”: T. Vitkevičius 34, V. Rudelevičius 13, M. Juozapavičius 11, A. Makūnas 11.

“Sasnava-Avansas”: L. Vabalevičius 28, G. Pečiulionis 25, L. Lukošenkinas 19, M. Brazauskas 15.