Savaitės rungtynėse “Igliauka” pervažiavo “Simedvą”

MKML-Mantinga čempionate vyko sekmadienio batalijos. Pirmosiose iš trijų tos dienos rungtynių susitiko “Simedva” ir “Igliauka”. “Savaitės rungtynėmis” tituluotame mače intrigos nesulaukta – “Igliauka” užtikrintai nugalėjo “Simedvą”. Rungtynės baigėsi rezultatu 94:66.

Jau pati susitikimo pradžia “Simedvai” nieko gero nežadėjo – priešininkų spurtas ir dviženklis deficitas įpusėjus pirmajam kėliniui (4:15). “Igliauka” taip įsismagino pirmajame kėlinyje, jog prieš pat ketvirčio pabaigą pabėgo į priekį triuškinančiu skirtumu – 29:8. “Simedva” sugebėjo kėlinuką užbaigti 5 taškais be atsako ir šiek tiek sušvelninti savo padėtį.

Antrajame kėlinyje ir toliau karaliavo “Igliauka”, kuri nemažindama apsukų dar labiau padidino savo pranašumą. Kėlinio pabaigoje taiklūs E. Masaičio baudų metimai sukrovė “Igliaukai” rekordinę persvarą 54:25.

Po didžiosios pertraukos situacija ir toliau buvo visiškai valdoma “Igliaukos” komandos. Jie surengė dar vien galingą spurtą 11:0 ir galutinai sudaužė visas “Simedvos” viltis į šipulius (65:25).

Ketvirtajame kėlinyje “Simedva” dar mėgino desperatiškai kabintis į rungtynes, tačiau švieslentėje degantis rezultatas niekam abejonių nebekėlė. Rungtynes “Igliauka” laimėjo daugiau nei užtikrintai rezultatu 94:66.

“Simedva”: G. Jegorovas 25 , D. Pranckevičius 16, K. Volskis 12.

“Igliauka”: E. Masaitis 25, N. Černa 19, D. Zienius 11, E. Kursevičius ir E. Pusvaškis po 10.