“SKK” antrą kartą pranoko “Kadį” ir užtikrintai žengė į pusfinalį

Paaiškėjo trečioji pusfinalio dalyvė, ja tapo “Kadį” dukart įveikusi “SKK” komanda. Antrajame mače “SKK” įveikė savo varžovus ir laimėjo seriją bendru rezultatu 191:143.

Susitikimą “SKK” pradėjo “sausa” atkarpa 12:0 ir iš karto šovę į priekį, o po pirmojo kėlinio turėjau jau 216 taškų pranašumą. Antrajame kėlinyje “Kadis” susiėmė ir netgi laimėjo ketvirtį rezultatu 29:26.
Po didžiosios pertraukos iniciatyva priklausė jau “SKK” komandai, kurį išlaikė turėtą persvarą ir lengvai pateko į B diviziono pusfinalį.

Pusfinalyje “SKK” komandos lauks “Kalvarija”, kuri reguliariajame sezone užėmė antrąją vietą ir iš karto pateko į pusfinalį.

“Kadis”: T. Badokas 16, E. Kedys 12, D. Jarašius ir J. Gudaitis po 11, O. Bušas 10.

“SKK”: G. Mačiulaitis 18, A. Šumskas 16, R. Petraška 13, D. Bučinskas 11.