Dvigubi dubliai

Aštuntosios savaitės dvigubi dubliai
Arūnas Matulavičius	„Punia“		32 tšk., 20 atk.k.
Dovydas Nometka		„Punia“		16 tšk., 17 atk.k.

Septintosios savaitės dvigubi dubliai
Emilis Pilipavičius	„Veteranai“		27 tšk., 13 atk.k.
Gytis Stankevičius	„Kapčiamiestis-Litekma“	16 tšk., 11 atk.k.
Laimonas Juškauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	11 tšk., 14 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	22 tšk., 10 atk.k.
Matas Filipovas		„Kalvarijos SC“		14 tšk., 12 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“		23 tšk., 26 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		10 tšk., 12 atk.k.
Aidas Sabukonis		„Išvien“		11 tšk., 10 atk.k.

Šeštosios savaitės dvigubi dubliai
Aidas Sabukonis		„Išvien“		12 tšk., 13 atk.k.
Aldas Moliušis		„Išvien“		16 tšk., 10 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		12 tšk., 16 atk.k.
Robertas Guščius	Kalvarijos SC		16 tšk., 10 atk.k.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“	12 tšk., 12 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	18 tšk., 14 atk.k.
Šarūnas Totoraitis	„Jump“			13 tšk., 12 atk.k. (9 rez.p.)
Vaidas Celiešius	Birštono SC		10 tšk., 13 atk.k.
Tomas Miškelis		„CIE LT Forge“		15 tšk., 14 atk.k.
Nerijus Černa		„CIE LT Forge“		10 tšk., 10 atk.k.

Penktosios savaitės dvigubi dubliai
Mindaugas Brusokas	„PROmilė“			12 tšk., 14 atk.k.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“		26 tšk., 18 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“		13 tšk., 23 atk.k.
Aironas Bliūdžius	„Marijampolės SC-Mantinga“	10 tšk., 10 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“		14 tšk., 12 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“			20 tšk., 20 atk.k.
Šarūnas Totoraitis	„Jump“				11 tšk., 10 atk.k.
Artūras Kaminskas	„Jump“				18 tšk., 10 atk.k.
Paulius Dembinskas	„Marista“			15 tšk., 13 atk.k.
Lukas Kuzmiskis		„Marista“			13 tšk., 13 atk.k.
Ketvirtosios savaitės dvigubi dubliai
Arūnas Matulavičius	„Punia“			22 tšk., 13 atk.k.
Justas Davidavičius	Birštono SC		11 tšk., 14 atk.k.
Vakaris Diškevičius	Birštono SC		11 tšk., 15 atk.k.
Tomas Miškelis		„CIE LT Forge“		13 tšk., 15 atk.k.
Dovydas Zdančius	„Kapčiamiestis-Litekma“	14 tšk., 10 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	18 tšk., 18 atk.k.
Deividas Kisielius	„Išvien“		17 tšk., 10 rez.p.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		10 tšk., 13 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“		22 tšk., 12 atk.k.
Eivydas Jasiukevičius	„Veteranai“		19 tšk., 18 atk.k.
Edgaras Tamašaitis	„Veteranai“		19 tšk., 11 atk.k.
Justas Davidavičius	Birštono SC		17 tšk., 15 atk.k.
Dominykas Jurgelionis	Birštono SC		27 tšk., 10 atk.k.

Trečiosios savaitės dvigubi dubliai
Tomas Badokas		„Liudvinavas-Vytis“	27 tšk., 10 atk.k.
Adrijus Jančiauskas	„MSC-2005“		50 tšk., 15 atk.k.
Vainius Tenenis		Kalvarijos SC		12 tšk., 10 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	18 tšk., 16 atk.k.

Antrosios savaitės dvigubi dubliai
Artūrs Pelšs		„Gudelių seniūnija“	22 tšk., 11 rez.p.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“	24 tšk., 14 atk.k. 
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	15 tšk., 17 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“		24 tšk., 12 atk.k.
Dovydas Nometka		„Punia“			12 tšk., 13 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		22 tšk., 15 atk.k.
Vilius Puzara		„98ers“			17 tšk., 11 atk.k.
Tautvydas Vencius	„Marista“		12 tšk., 17 atk.k.
Dovydas Nometka		„Punia“			22 tšk., 16 atk.k.
Marijonas Žukauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	34 tšk., 14 atk.k.
Vaidas Celiešius	Birštono SC		20 tšk., 15 atk.k.
Dominykas Jurgelionis	Birštono SC		42 tšk., 13 atk.k.

Pirmosios savaitės dvigubi dubliai
Justas Davidavičius	Birštono SC		11 tšk., 13 atk.k.
Mindaugas Brusokas	„Promilė“		17 tšk., 12 atk.k.
Tomas Miškelis		„CIE LT Forge“		12 tšk., 16 atk.k.
Vytautas Skučas		„CIE LT Forge“		19 tšk., 10 rez.p.
Gintautas Stalioraitis	„Liudvinavas-Vytis“	16 tšk., 14 atk.k.
Gytis Stankevičius	„Kapčiamiestis-Litekma“	18 tšk., 10 atk.k.
Paulius Parachomikas	„Išvien“		10 tšk., 10 atk.k.
Lukas Kuzmiskis		„Marista“		14 tšk., 15 atk.k.
Robertas Gusčius	Kalvarijos SC		18 tšk., 11 atk.k.
Marius Barkauskas	Kalvarijos SC		10 tšk., 11 atk.k.
5 dvigubi dubliai
Paulius Parachomikas („Išvien“)

4 dvigubi dubliai
Tomas Janušauskas („Simedva“)
Karolis Rimgaila („Gudelių seniūnija“)
Marijonas Žukauskas („Kapčiamiestis-Litekma“)

3 dvigubi dubliai
Justas Davidavičius (Birštono SC)
Tomas Miškelis („CIE LT Forge“)
Dovydas Nometka („Punia“)
Karolis Pupinis („Gudelių seniūnija“)

2 dvigubi dubliai
Mindaugas Brusokas („PROmilė“)
Vaidas Celiešius (Birštono SC)
Robertas Guščius (Kalvarijos SC)
Dominykas Jurgelionis (Birštono SC)
Lukas Kuzmiskis („Marista“)
Arūnas Matulavičius („Punia“)
Aidas Sabukonis („Išvien“)
Gytis Stankevičius („Kapčiamiestis-Litekma“)
Šarūnas Totoraitis („Jump“)

1 dvigubas dublis
Tomas Badokas („Liudvinavas-Vytis“)
Marius Barkauskas (Kalvarijos SC)
Aironas Bliūdžius („Marijampolės SC-Mantinga“)
Nerijus Černa („CIE LT Forge“)
Paulius Dembinskas („Marista“)
Vakaris Diškevičius (Birštono SC)
Matas Filipovas („Kalvarijos SC“)
Adrijus Jančiauskas („Marijampolės SC-2005“)
Eivydas Jasiukevičius („Veteranai“)
Laimonas Juškauskas („Kapčiamiestis-Litekma“)
Artūras Kaminskas („Jump“)
Deividas Kisielius („Išvien“)
Aldas Moliušis („Išvien“)
Artūrs Pelšs („Gudelių seniūnija“)
Emilis Pilipavičius („Veteranai“)
Vilius Puzara („98ers“)
Vytautas Skučas („CIE LT Forge“)
Gintautas Stalioraitis („Liudvinavas-Vytis“)
Edgaras Tamašaitis („Veteranai“)
Vainius Tenenis (Kalvarijos SC)
Tautvydas Vencius („Marista“)
Dovydas Zdančius („Kapčiamiestis-Litekma“)