“Sūduva” Gardine dukart nusileido “Olimpijai”

Marijampolė “Sūduva” sužaidė dvejas Baltijos moterų krepšinio lygos (BWBL) rungtynes su Gardino ” Olimpija”. Abejas rungtynes rezultatais 79:53 ir 78:61, atitinkamai antradienį ir trečiadienį laimėjo šeimininkės  “Olimpija”. Tai buvo paskutiniai du BWBL reguliaraus sezono mačai.

Antradienį “Olimpia” laiminėjo po dviejų kėlinių 38-27, o po trečiojo persvara nesikeitė – 53-44. Ketvirtąjį ketvirtį šeimininkės pradėjo spurtu 15-0 ir padidino savo pranašumą iki 24 taškų (68-44; 36-oji minutė), o marijampolietėms nebeliko šansų kovot dėl pergalės. “Sūduva” pataikė tik 20 iš 64 metimų (31 proc.).

Olimpija: Darija Machailas 20 taškų, Nadija Nadežda 20 , Natalija Daškevič 17.

Sūduvos: Justina Matuzonytė 13 , Danielle McCray 10, Ligita Tamutytė 8, Neringa Skadaitė 8 , Greta Tamašauskaitė 8.

Greta Tamašauskaitė

Greta Tamašauskaitė mintys po prastų rungtynių Gardine ir pažadas rytoj sukovoti daug geriau..

Posted by Marijampolės moterų krepšinio klubas "BC Sūduva" on 2018 m. Vasaris 6 d., Antradienis

Tadas Stankevičius

Treneris Tadas Stankevičius po rungtynių kalbėjo be užuolankų ir įvardino pralaimėjimo priežastis#BWBL

Trečiadienio rungtynėse “Sūduva” pirmavo pirmąsias dvylika minučių 30-11. Visgi, persvaros išlaikyti nepavyko ir po dviejų kėlinių iš persvaros liko tik 4 taškai (36-32) po trečiojo ketvirčio “Sūduvos” persvara siekė tik du taškus 48-46. Tragiškai sužaistas ketvirtasis rungtynių kėlinys (13-32) palaidojo visas viltis “Sūduvai” iškovoti pergalę.

Olimpija: Natalija Daškevič 21, Darija Machailas 15, Nadija Nadežda 14 .

Sūduvos: Danielle McCray 15 , Greta Tamašauskaitė 13, Neringa Skadaitė 8.

Neringa Skadaitė

Neringa Skadaitė mintys po antrųjų pralaimėtų rungtynių BWBL čempionate

Posted by Marijampolės moterų krepšinio klubas "BC Sūduva" on 2018 m. Vasaris 7 d., Trečiadienis

Trenerio Tado Stankevičiaus komentaras po pralaimėjimo Gardino "Olimpijai"#BWBL

Kursko “Inventa” (9/3) tapo reguliariojo čempionato nugalėtojomis. “Tsmoki-Minsk” (7/5) užėmė antrąją vietą, trečią vietą užėmė “Sūduva” (5/7), o “Olimpia” (3/9) baigė ketvirtojoje pozicijoje.

BWBL finalinis ketvertas vyks kovo 17-18 dienomis Druskininkuose. Pusfinaliuose “Inventa” varžysis su “Olimpia”, o “Tsmoki-Minsk” prieš “Sūduvą”