„Sūduva“ ir Baltarusijos čempionės apsikeitė pergalėmis

Marijampolės „Sūduva“ Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) dukart kovėsi su Baltarusijos čempione Minsko „Tsmoki-Minsk“ komanda ir iškovojo vieną pergalę bei patyrė vieną pralaimėjimą.

Pirmąjį susitikimą Marijampolėje antradienį rezultatu 74:80 laimėjo viešnios iš Baltarusijos. Tose rungtynėse „Sūduvos“ gretose rezultatyviausia buvo 17 taškų pelniusi Stephanie Gardner, 14 pridėjo Neringa Skadaitė, po 12 Danielle McCray ir Lina Mikelevičienė.

„Tsmoki-Minsk“ gretose Viktorija Hasper surinko 23 taškus, 16 pridėjo Kai Afi James, po 12 pelnė Ksenija Malačko ir Anastasija Suščik.

Trečiadienį Lietuvos ir Baltarusijos čempionės dar kartą surėmė ginklus ir tąkart pranašesnės buvo marijampolietės, kurios kontroliavo rungtynių eigą visas 40 minučių ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 88:75.

Antrojoje dvikovoje rezultatyviausia „Sūduvos“ komandoje buvo Greta Tamašauskaitė, pelniusi 20 taškų. Neringa Skadaitė surinko 12 , 11 pridėjo Lina Mikelevičienė.

„Tsmoki-Minsk“ komandoje nesulaikomai rungtyniavo Ksenija Vabiščevič, pelniusi 28 taškus, Jaugenija Ščiapanova pridėjo 15.

„Sūduva“ ir „Tsmoki-Minsk“ komandos ginklus surems būtent BWBL pusfinalyje, kuris vyks kovo mėnesį.