„Sūduva“ panaikino dviženklį deficitą ir namuose antrą kartą patiesė „Aistes-LSU“

Marijampolės „Sūduva“ pasiruošimo etape iškovojo trečiąją pergalę. Marijampolietės rezultatu 67:58 (16:11, 9:21, 21:16, 21:10) antrą kartą per tris dienas įveikė Kauno „Aistes-LSU“. Šalies čempionėms tai buvo jau trečioji pergalė draugiškų rungtynių cikle.

LMKL čempionės rungtynes pradėjo dvejomis žaibiškomis atakomis (6:0) ir iš karto privertė kauniečių trenerį paprašyti minutinės pertraukėlės. Po jos „Aistės-LSU“ priartėti nesugebėjo ir kėlinį pralaimėjo 11:17.
Antrąjį kėlinį užtikrinčiau pradėjo viešnios iš Kauno ir jau antrąją kėlinio minutę išlygino rezultatą 17:17. Po Serkevičiūtės dvitaškio „Aistės-LSU“ buvo išsiveržusios į preikį 21:19, Helmai Vyšniauskaitei realizavus vieną baudą iš dviejų, „Sūduvos“ deficitas dar padidėjo 21:26. Prieš pat didžiąją pertrauką „Aistės-LSU“ sužaidė dar vieną sėkmingą atkarpą ir susikrovė rekordinę persvarą 32:25.

Trečiąjį kėlinį itin galingai pradėjo „Aistės-LSU“, kurios sugebėjo susikrauti dviženklį pranašumą 27:39,  tačiau daugiausiai L. Mikelevičienės ir D. McCray pastangomis „Sūduva“ sugebėjo sugrįžti į rungtynes ir prieš lemiamą ketvirtį atsiliko jau tik dviejų taškų skirtumu.

Ketvirtajam kėlinyje užvirė kieta ir nerezultatyvi kova. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti tris su puse minutės, Stephanie Gardner dvitaškis išvedė „Sūduva“ penkių taškų skirtumu (58:53), tačiau po minutės rezultatas tapo lygus – 58:58. Kritiniu „Sūduvai“ metu, iniciatyvos ėmėsi legionierė Stephanie Gardner, kuri pelnė dvitaškį ir gynyboje perėmė labai svarbų kamuolį ir įmetė du baudų metimus. „Sūduva“ nugalėjo „Aistes-LSU“ rezultatu 67:58.

„Sūduva“: S. Gardner (9 išpr. praž. 8/8 baud. m.) 19, L. Mikelevičienė 14, D. McCray ( 9 atk kam.) 10, J. Matuzonytė ir L. Tamutytė (12 atl. Kam.) po 7. G. Tamašauskaitė ir R. Milieškienė po 5.

„Aistės-LSU“: A. Baronėnaitė 17, K. Serkevičiūtė 16, D. Žūkaitė 6.