„Sūduva“ parklupdė Rusijos „Premier“ lygoje rungtyniaujančią Kursko „Inventą“

Marijampolės „Sūduvos“ moterų krepšinio komanda tęsia pergalingą žygį Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL). Marijampolietės namuose ant menčių parbloškė Rusijos „Premier“ lygoje rungtyniaujančią Kursko „Inventą“. „Sūduva“ įveikė BWBL čempiones po pratęsimo rezultatu 84:78 (16:17, 22:9, 15:22, 15:20, 16:10).

Marijampolietės nutraukė varžovių 18-os pergalių seriją BWBL čempionate ir lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda.

„Sūduva“ ir „Inventa“ dar kartą ginklus surems rytoj Marijampolėje, rungtynių pradžia 18 val.

Savų žiūrovų garsiai palaikoma „Sūduva“ puikiai sužaidė pirmąją rungtynių pusę ir susikrovė dviženklę persvarą – 38:26. Rusės po didžiosios pertraukos sugrįžo į rungtynes ir net persvėrė rezultatą. Susitikimo didvyre tapo „Sūduvos“ puolėja Danielė McCray, kuri tiksint paskutiniosiomis ketvirtojo kėlinio sekundėmis išplėšė pratęsimą. Po netikslaus Ritos Miliekšienės metimo, amerikietė atsikovojo kamuolį puolime ir pelnė du taškus ir pasiuntė Marijampolės sirgalius bei visą komandą į euforiją. Pratęsimo metu, McCray pataikė dar keletą sudėtingų metimų, o “Sūduvos” pergalę įtvirtino Stephanie Gardner baudų metimai .

„Sūduva“: Neringa Skadaitė 17 (8/8 met.), Greta Tamašauskaitė 14, Danielle McCray ir Stephanie Gardner (10 kl.) po 13, Rita Milieškienė 11.

„Inventa“: Jakaterina Golovčenko 13, Jekaterina Polyjašova ir Jevgenija Frolkina po 12, Tatjana Sema 10.