„Sūduva“ tęsia tradicijas – išpildė dar vieno vaiko svajonę

Marijampolės „Sūduva“ belaukdama svarbiausių metų krepšinio kovų ir didžiųjų švenčių suranda ir skiria dėmesio socialinei veiklai. Marijampolietės jau ne pirmus metus iš eilės dalyvauja projekte „Vaikų svajonės“, kurio metu savanoriška veikla siekiama išpildyti sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones bei padrąsinti vaikus tikėti savo svajonėmis ir jų siekti.

Šiais metais „Sūduva“ pasirinko Liudvinavo miestelyje, Marijampolės savivaldybėje besimokančią Eveliną, kuri labi norėjau turėti šiltus žieminius batukus.

„Taip sutapo, jog Evelina tapo vieninteliu ir paskutiniuoju vaiku Marijampolės apskrityje, kurio svajonė vis dar buvo neišpildyta, tad nusprendėme, jog su visa komanda turime padėti ir padovanoti mergytei batukus, kurių jai taip reikia keliaujant į mokyklą“, – kalbėjo „Sūduvos“ komandos gynėja Grytė Markevičiūtė.

Evelinai „Sūduvos“ komandos vizitas buvo labai netikėtas, mat ji apie tai pati nieko nežinojo, nes paraišką dalyvauti projekte užpildė jos mama.

„Kai mama pasakė, kad ji šiandien su direktore ateis pas mane į klasę, labai išsigandau, pamaniau, kad kažką blogo esu padarius“, – prisiminimais dalinosi dvylikametė Evelina.

Visgi, į klasę su mama ir direktore įžengusios „Sūduvos“ komandos krepšininkės greitai išklaidė mergytės nerimą ir pradžiugino ją.

„Tas jausmas kažkam padėti yra labai smagus ir glosto širdį. Skamba banaliai, bet „gera daryti gera“, tai gražus projektas ir mes džiaugiamės, jog galime būti viso to dalimi“, – įspūdžiais pasakojo „Sūduvos“ komandos krepšininkė Simona Dobrovolskytė.

Marijampolietės nepaliko nuskriaustų ir Evelinos klasiokų, kuriems atiteko daug gardžių saldumynų. Kiek vėliau, vaikams įsidrąsinus, moksleiviai klausinėjo krepšininkių įvairių dalykų apie sportą ir noriai prašė autografų.

Projekto „Vaikų svajonės“ veikla yra pagrįsta savanoriškumo principu: visi jį organizuojantys žmonės, projekto partneriai ir savivaldybių socialiniai centrai, besirūpinantys šiais vaikais, projekte dalyvauja savanoriškai bei neatlygintinai, projekto įgyvendinimui aukodami savo asmeninį laiką ir kitus išteklius.

Marijampolės krepšinio klubas „BC Sūduva“ ragina visus geros valios žmonės taip pat prisidėti prie šios gražios iniciatyvos, juk tiek nedaug tereikia, norint daryti gerus darbus.

Trumpas projektą pristatantis video: