T. Stankevičius: „Aistes-LSU“ įrodė, jog negalime su jomis juokauti

Sausio 6 dieną prasideda ilgai lauktas trečiasis Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) ratas. Marijampolės „Sūduva“ jį pradeda iš pirmosios turnyrinės lentelės pozicijos. Pirmasis varžovas namuose – Kauno „Aistės-LSU“. Komanda, su kuria nė vienose rungtynėse nebuvo lengva.

Prieš rungtynes „Sūduvos“ komandos treneris Tadas Stankevičius tradiciškai apžvelgė būsimą priešininką ir pabrėžė, jog tai nėra tas varžovas, su kuriuo galima sau leisti juokauti.

„Turime jau trečiąją treniruotę salėje, bandome išgyvendinti Kalėdines ir Naujametines nuotaikas. Turėjom poilsio fazę, fizinio rengimo fazę,o dabar dirbame salėje su kamuoliu ir ruošiamės artimiausioms rungtynėms“,– apie komandos pasiruošimą kalbėjo Tadas Stankevičius.

Paklaustas, ar komanda neišsimušė iš ritmo, treneris nedaugžodžiavo.

„Galbūt pirmą dieną, kai atėjome į salę jautėsi, tačiau rungtynės parodys kiek esame išsimušę iš ritmo“,– sakė strategas.

„Manau merginos suprato, jog „Aistės-LSU“ nėra ta komanda, su kuria galima sau leisti juokauti.  Paskutinės Kaune sužaidėme tikrai neblogai ir taškų skirtumas, ir pats žaidimas tikrai mus tenkino. Manau, kad merginos suprato, jog tai nėra ta komanda su kuria mes sau galime leisti juokauti, todėl mes esam pasiruošę apginti namų sienas“,– teigė Tadas Stankevičius.

Sausio 6 d. 14:00 val.
„Sūduva“ – „Aistės-LSU“
Gamyklų g. 1, Marijampolė
Įėjimas nemokamas