Trečiadienio kovos: lengva “Veteranų” pergalė ir vos neprisižaidusios “Kalvarijos” laimėjimas (VIDEO)

“Veteranai” antrojoje rungtynių pusėje įrodė pranašumą prieš “ŽSM”

Šį trečiadienį (01.10) Marijampolės krepšinio mėgėjų lygoje “MKML-Mantinga” vyko dvejos rungtynės. Jose tęsėsi antrojo etapo kovos. “A” ir “B” divizionuose komandos varžosi dėl teisės vadintis stipriausiomis komandomis. Pirmosiose vakaro rungtynėse 18:30 val. vyko “A diviziono” kova, kurioje “Veteranai” rezultatu 80:53 palaužė “ŽSM”.

Komandos rungtynes pradėjo tokiais startiniais penketais:

Veteranai: 8. M. AŠUTAITIS, 19. M. PLEDAS, 21. M. BORISAS, 22. P. ANELAUSKAS, 24. E. TAMAŠAITIS
ŽSM: 6. R. PAVASARIS, 7. K. BERENIS, 10. M. DVYLIS, 11. R. BURINSKAS, 12. A. KILDUŠIS

Galutinis rungtynių rezultatas neatspindi tos kovos, kuri virė pirmojoje rungtynių pusėje. Susitikimą 4:0 pradėjo “ŽSM”, kurie nuo pat pradžių ėmė įrodinėti, jog į “A divizioną” pateko neatsitiktinai. Persvėrę rezultatą, “Veteranai” užbaigė pirmąjį kėlinį pirmaudami 16:12.

Po dviejų kėlinių rezultatas sušvelnėjo iki dviejų takų 32:30.

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Įpusėjus ketvirčiui “ŽSM” atsilikimas buvo minimalus 41:42, tačiau “Veteranai” surengė spurtą 11:0 ir nutolo dviženkliu skirtumu. Ketvirtajame kėlinyje “Veteranai” surengė dar kelis mažesnius spurtus ir rungtynių nugalėtojas tapo aiškus. “ŽSM” nusileido “Veteranams” rezultatu 53:80.

“Veteranai”: G. Sutkus 17, E. Tamašaitis 11, A. Švegžda 9.

“ŽSM”: K. Berenis 18, R. Pavasaris 10, M. Dvylis 9.

Veteranai – ŽSM

"Veteranų" komandos trenerio Lauryno Dulinsko komentaras po pergalingo "A diviziono" starto.

Posted by MKML on 2018 m. Sausis 10 d., Trečiadienis

"Veteranų" komandos žaidėjas Povilas Anelauskas pasidalino mintimis po iškovotos pergalės prieš "ŽSM" komandą.

Po pralaimėjimo "Veteranams", "ŽSM" treneris išliko pozityvus ir į priekį žvelgė su optimizmu.

***

“Kalvarija” išbarstė triuškinantį pranašumą, tačiau pergalę iškovojo

Antrosiose vakaro rungtynėse vyko “B diviziono” rungtynėse, kuriose “Kalvarija”, nors ir išbarsčius triuškinantį pranašumą, sugebėjo laimėti rezultatu 77:74. “Simedva” rungtynių pabaigoje turėjo net dvi progas išplėšti pratęsimą, tačiau abu tritaškiai skriejo pro šalį.

Verta paminėti, jog “Simedva” nė karto nepirmavo šiose rungtynėse, o vienu metu atsiliko triuškinančiu skirtumu. Po pirmojo kėlinuko rezultatas buvo 23:15 – “Kalvarijos” komandos naudai.

Po dviejų kėlinių “Kalvarijos” komandos pranašumas šoktelėjo iki 9 taškų (42:33).

Po didžiosios pertraukos “Simedva” grįžo susikausčiusi ir beveik 8 minutes nesugebėjo pelnyti nė taško. Tuo pasinaudojo “Kalvarija”, kuri surengė savo sėkmingą atkarpą ir nutolo triuškinančiu skirtumu – 50:33. Po tokios nesėkmingos atkarpos “Simedva” po truputį kapstėsi, kol galiausiai rungtynių pabaigoje sugebėjo priartėti iki 3 taškų. Iki rungtynių pabaigos likus 11 sekundžių, “Kalvarijos” gynėjas Karolis Birgelis prametė abi baudas ir suteikė šansą “Simedvai”. Visgi, tiek G. Jegorovo, tiek D. Galinaičio tritaškiai skriejo pro šalį, todėl teko pripažinti “Kalvarijos” pranašumą.

“Simedva”: K. Volskis 15, G. Jegorovas 14, L. Marčiulionis 13, D. Galinaitis 13, J. Bagurskis 11.

“Kalvarija”: T. Miklušis 23 (18 atk. kam.). G. Terasevičius 20, O. Kazlauskas 18.

Simedva – Kalvarija

"Kalvarijos" naujokas Edvinas Rentelis po pergalės prieš "Simedvą" teigė, jog jam asmeniškai iki geros formos trūksta apie dviejų savaičių darbo su krepšinio kamuoliu.

"Simedvos" ekipos trenerio komentarai po pralaimėjimo "Kalvarijai" rezultatu 74:77.