Trys sūduviečiai – tarp statistinių Mezon NKL lyderių

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) reguliarusis sezonas eina link pabaigos, o Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ jame kol kas žygiuoja antra.

Sėkmingai Mezon NKL čempionate žaidžia ir individualūs komandos žaidėjai, o tinklalapis „suduva-mantinga.lt“ apžvelgia, kurie sūduviečiai čempionate kol kas yra pastebimiausi.

Nuotr. V. Skroblas

Antanas Udras

Antrus metus iš eilės Marijampolėje žaidžiantis centras neabejotinai yra viena ryškiausių Mezon NKL sezono žvaigždžių. A. Udras šį sezoną vidutiniškai pelno po 17,8 taško ir yra rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas. Maža to, jis renka ir po 22,8 naudingumo balo, taip būdamas ir naudingiausiuoju visame čempionate.

Tarp geriausių kovotojų dėl kamuolių A. Udras yra penktas, atkovojantis po 7,1 kamuolio per rungtynes.

Marijampolės ekipos aukštaūgis taip pat šį sezoną blokuoja po 1,3 metimo, o tai – antras geriausias rezultatas lygoje.

Nuotr. V. Skroblas

Ignas Labutis

Šiam ilgamečiui „Sūduvos-Mantingos“ puolėjui tai yra geriausias karjeros sezonas, o tai puikiai atspindi jo statistika. I. Labutis šį sezoną vidutiniškai renka po 19,5 naudingumo balo, o toks skaičius Mezon NKL pirmenybėse yra trečias geriausias.

Maža to, puolėjas yra antras geriausiai dvitaškius realizuojantis žaidėjas pirmenybėse, tai darantis 68,5 proc. taiklumu. Taip pat po beveik 1 kamuolį per rungtynes blokuojantis krepšininkas šioje rikiuotėje lygoje yra penktas.

Nuotr. V. Skroblas

Rokas Stankevičius

Šiam krašto puolėjui tai taip pat neabejotinai yra geriausias karjeros sezonas, o jo progresas – akivaizdus. R. Stankevičius per rungtynes šį sezoną vidutiniškai renka po 15 taškų ir yra penktas rezultatyviausias pirmenybių žaidėjas.

Geriausiai dvitaškius realizuojančiųjų rikiuotėje R. Stankevičius rikiuojasi iškart po I. Labučio – trečias (68 proc.). Apskritai, R. Stankevičiaus rezultatyvumas per sezoną pakilo nuo 6,9 iki 15 taškų, o naudingumas – nuo 6 iki 16.

Tarp ryškesnių sezono žaidėjų svarbiose statistinėse kategorijose yra ne tik ši sūduviečių trijulė. Vidutiniškai po 4,5 rezultatyvaus perdavimo atliekantis Martynas Zigmantavičius yra septintas geriausiai kamuolius visoje lygoje skirstantis žaidėjas. Beje, gynėjas sezono eigoje įsiliejo į komandą, kuri apskritai šioje kategorijoje yra geriausia ir kamuoliais dalijasi sklandžiausiai – „Sūduva-Mantinga“ atlieka po 22,8 rezultatyvaus perdavimo ir yra šios kategorijos lyderė lygoje.