“Veteranai” įveikė LKL žaidėju pasipildžiusią “Igliauką”, “Mantoras” toliau nepralaimi (VIDEO)

“Veteranai” įveikė LKL žaidėju pasipildžiusią “Igliauką”

Pirmosiose sekmadienio (02.18) vakaro rungtynėse antrą kartą šiame sezone susirėmė “Veteranai” ir “Igliauka”. Net ir solidaus pastiprinimo sulaukusi “Igliauka” krito po “Veteranų” kojomis ir nusileido jiems rezultatu 86:97.

Reto atkaklumo rungtynėse pirmaujanti komanda keitėsi net 18 kartų, o lygus rezultatas buvo 8 kartus. “Igliauka” didžiausią persvarą (7 taškai) turėjo dar įpusėjus trečiajam kėliniui. Rungtynių lūžis įvyko pačioje mačo pabaigoje. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti penkias minutes “Veteranų” persvara tesiekė tris taškus (84:81). Visgi, tada “Veteranai” surengė spurtą 11:0 ir galutinai nutolo nuo savo varžovų.

“Veteranai”: M. Gelčius 24 (12 atk. kam.), J. Davniukas 22, A. Kuzminskas 21 (12 rez. perd.), E. Jasiukevičius 11, H. Dabulevičius 10.

“Igliauka”:D. Gvezdauskas 35, L. Trušas 22, E. Masaitis 16, A. Blažys 12.

Laurynas Dulinskas

"Veteranų" komandos vyr. trenerio Laurynas Dulinskas komentaras po pergalės prie "Igliauką".#MKML #ADivzionas

Posted by MKML on 2018 m. Vasaris 18 d., Sekmadienis

Tadas Prajara​ ir Darius Gvezdauskas

Tadas Prajara ir Darius Gvezdauskas mintys po pralaimėjimo "Veteranams"#MKML #ADivizionas

***

“Mantoras” toliau nepralaimi – penktąją pergalę pasiekė prieš “Simedvą”

Antrojoje vakaro akistatoje “Mantoras” rezultatu 87:65 įveikė “Simedvą” ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės “B Divizione”.

Rungtynių intriga laikėsi vos 5 minutes, po kurių “Mantoro” persvara dar siekė tik 5 taškus, vėliau “Mantoras” šovė į priekį ir po pirmojo kėlinio pirmavo jau 22:8.

Po dviejų kėlinių “B diviziono” čempionų persvara jau nekėlė abejonių 50:27. Visgi, po didžiosios pertraukos “Igliaukai” buvo pavykę priartėti iki 11 taškų 43:54. Deja, daugiau “Igliaukai” nuveikti nepavyko, o “Mantoras” atstatė turėtą pranašumą, kurį išlaikė iki rungtynių pabaigos.

“Simedva”: K. Volskis 27 (14 atk. kam.), M. Kliučnikas 12, N. vaičiūnas ir T. Kriugžda po 9.

“Mantoras”: S. Krinickas 25 (13 atk. kam.), D. Krinickas 23, T. Rūškys 14, A. Miglušas 10.

Marius Juozapavičius

Marius Juozapavičius komentaras po dar vienos "Mantoro" pergalės "B Divizione"#MKML

Mindaugas Kliučnikas

Kliučnikas Mindaugas mintys po "Simedvos" pralaimėjimo "Mantorui" rezultatu 65:87#MKML