“Veteranai” tik ketvirtajame kėlinyje palaužė “Simedvą”

Trečiosiose “MKML-Mantinga” sekmadienio rungtynėse susitiko “Veteranai” ir “Simedva”. Tik ketvirtajame kėlinyje savo pranašumą įrodę “Veteranai” šventė pergalę rezultatu 86:70.

Komandų startiniai penketai:

Simedva: 7. G. JEGOROVAS, 9. D. GALINAITIS, 12. J. BAGURSKIS, 69. T. KRIUGŽDA, 99. A. KLIMAŠAUSKAS
Veteranai: 1. K. ŠAPALAS, 8. M. AŠUTAITIS, 9. M. GELČIUS, 19. M. PLEDAS, 22. P. ANELAUSKAS

Nuo pat pirmųjų rungtynių minučių užvirė atkakli kova “taškas į tašką”. “Veteranai” nuolat buvo priekyje tačiau ne daugiau kaip 6 taškų skirtumu. Ketvirtį užbaigė “Simedvos” puolėjo D. Galinaičio tritaškis, po kurio skirtumas tarp komandų buvo minimalus – 20:21.

Antrajame kėlinyje po D. Galinaičio ir N. Vaičiūno taškų “Simedva” pirmą kartą išsiveržė į priekį – 25:21. Lygus žaidimas vyravo beveik viso antrojo kėlinio metu. Kėlinuko pabaiga priklausė “Veteranams”, kuri po sėkmingos atkarpos pirmavo 40:35.

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – įpusėjus lemiamam ketvirčiui Klaido Šapalo tritaškis išvedė “Veteranus” dviženkliu skirtumu 70:60. “Simedva” nerado priešnuodžių “Veteranų” puolimui, o skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki 19 taškų – 86:67. Per likusį laiką reikalai aikštelėje nepasikeitė, o “Veteranai” šventė pergalę.

“Simedva”: D. Galinaitis 22, J. Bagurskis 19, T. Kriugžda ir G. Jegorovas po 9.
“Veteranai”: M. Pledas 27, K. Šapalas 23, M. Gelčius 11, M. Ašutaitis 9.