Visas rungtynes pirmavusios čempionės laimėjo Kaune

Linas Šilkaitis

Po nesėkmės praėjusią savaitę atsitiesė Marijampolės „Sūduvos“ (17-4) krepšininkės. Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių titulą ginančios Tado Stankevičiaus auklėtinės antradienį Kaune 68:62 (23:6, 18:18, 14:18, 13:20) nugalėjo Kauno „Aisčių-LSU“ (10-12) komandą.

„Sūduvos“ ekipa pirmavo nuo pirmos iki paskutinės minutės, o jos persvara vienu metu siekė 18 taškų.

Šeimininkės pakilo į šturmą ketvirtajame kėlinyje ir po Kristinos Masionytės tritaškio priartėjo iki 58:62. Visgi Greta Tamašauskaitė netrukus pataikė dvitaškį, Daniele McCray pridėjo dar du taškus ir Marijampolės krepšininkės galėjo lengviau atsikvėpti. Po minutės pertraukėlės Neringa Skadaitė dar pridėjo dvitaškį ir taip viešnios susigrąžino dviženklę persvarą – 68:58.

„Sūduvos“ komandai tai buvo paskutinės rungtynės prieš kovo 4-ąją Druskininkuose vyksiantį Lietuvos moterų krepšinio taurės (LMKT) finalą. Suvalkijos krepšininkių varžovėmis jame bus Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“.

Praėjusią savaitę „Sūduva“ nusileido „Fortūnos“ komandai.

„Aistės-LSU“: Kristina Masionytė ir Akvilė Baronėnaitė (9 atk. kam.) po 15, Klaudija Serkevičiūtė 12.

„Sūduva“: Greta Tamašauskaitė 13, Lina Mikelevičienė 12, Danielle McCray 11 (14 atk. kam.), Neringa Skadaitė 10.