Paskutinėse pirmojo etapo rungtynėse – užtikrinta “Perlo” pergalė

Šį trečiadienį (12.13) baigėsi “MKML-Mantinga” čempionato pirmasis etapas. 14 komandų dviejuose pogrupiuose sužaidė po 6 rungtynes bei susiskirstė į dviejų pajėgumų divizionus. Iš esmės nieko nelėmusiose rungtynėse “SKK” komandai nusileido MKML čempionams rezultatu 107:84.

“SKK” šios rungtynės jau nieko nelėmė, tačiau dar prieš šiandienos MKML rungtynes “SKK” puoselėjo viltis prasimušti tarp 8 stipriausių lygos komandų. Visgi, tam reikėjo nemažos sėkmės. Deja, tačiau tiesioginiai konkurentai dėl vietos “A divizione” nugalėjo “Kadį”, o pati “SKK” komanda nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio “Perlui” ir liko rungtyniauti “B divizione”.

Komandų startiniai penketai:

Perlas: 3. L. TRUŠAS, 4. V. ČĖSNA, 9. D. PODOLSKIS, 10. K. BRADŪNAS, 11. M. SIAUKA
SKK: 4. A. ŠUMSKAS, 5. D. GIRAITIS, 8. R. PETRAŠKA, 10. R. LISOVSKIS, 11. G. MAČIULAITIS

Šiose rungtynėse, kaip ir pirmosiose, intriga labai greitai išgaravo. “Perlas” startavo atkarpa 11:2 ir aiškiai pasiuntė žinią, jog jie nenusiteikę juokauti. Po paprašytos minutinės pertraukėlės “SKK” parodė charakterį ir sumažino atsilikimą iki dviejų taškų 13:15. Čempionai suaktyvino puolimą ir per likusias tris minutes gerokai subombardavo “SKK” komandą – 15 pelnytų taškų vos per tris minutes atlaikyti “SKK” buvo per daug sudėtinga. Čempionai po pirmojo kėlinio pirmavo 30:19.

Antrajame kėlinyje “Perlas” ir toliau diktavo sąlygas aikštelėje. Po M. Siaukos ir L. Trušo tritaškių iš eilės skirtumas tarp komandų šoktelėjo iki dvidešimties taškų – 43:23.

Nors “SKK” palaikė aukštą rungtynių tempą, “Perlo” tempas buvo dar aukštesnis ir ketvirtajame kėlinyje skirtumas tapo rekordinis – 103:71. “Perlas” iškovojo penktąją pergalę čempionate ir finišavo antrojoje turnyrinės lentelės vietoje.

“Perlas”: D. Podolskis 20, L. Trušas ir M. Siauka po 18, R. Miliauskas ir K. Šukys po 14.
“SKK”: R. Petraška 18, A. Botyrius 14, G. Mačiulaitis ir D. Giraitis po 13,