“Igliauka” – paskutinioji “A diviziono” komanda

Šį trečiadienį (12.13) baigėsi “MKML-Mantinga” čempionato pirmasis etapas. 14 komandų dviejuose pogrupiuose sužaidė po 6 rungtynes bei susiskirstė į dviejų pajėgumų divizionus. Paskutinioji komanda, įšokusi į stipriausiųjų aštuonetą – “Igliauka”. Trečiadienio dvikovoje su “Kadžiu” “Igliauka” nesulaukė didesnio pasipriešinimo “A pogrupyje” iškovoję tris pergales ir tris pralaimėjimus žengė į stipriausiųjų divizioną.

Komandų startiniai penketai

Igliauka: 8. E. MASAITIS, 9. E. KURSEVIČIUS, 10. A. MARCKOCKIS, 13. K. RIMGAILA, 15. T. BINDOKAS
Kadis: 4. D. JARAŠIUS, 7. O. BUŠAS, 9. E. KEDYS, 17. S. ČEKAITIS, 20. T. BADOKAS.

Intriga šios rungtynėse laikėsi labai neilgai. Sužaidus keturias minutes “Igliauka” jau pirmavo 10:2, dar už minutės “Kadžio” deficitas tapo dviženklis (4:15). Tuo jaunųjų “Kadžio” krepšininkų bėdos nesibaigė. Per likusį kėlinio laiką “Kadis” nesugebėjo pelnyti taškų iš žaidimo ir grimzdo į dar didesnę duobę. Tuo suskubo pasinaudoti “Igliauka”, kuri pelnė 6 taškus ir po pirmojo kėlinio pirmavo jau 21:6.

Antrajame kėlinyje po 4 iš eilės Tado Bindoko taškų “Igliaukos” persvara šoktelėjo iki 18 taškų (27:9). Visgi, kantriai rungtyniavęs “Kadis” ėmė lipti iš duobės ir po E.Kedžio baudų metimų ir tritaškio “Kadis” jau kvėpavo “Igliaukai” į nugarą – 33:39.

Po didžiosios pertraukos “Kadžio” puolimas ėmė strigti, o tuo naudodamasi “Igliauka” – tolti. Trečiąją kėlinio minutę skirtumas vėl sugrįžo į dviženklį 47:39 ir toliau augo. D. Sinkevičiaus dvitaškis išvedė “Igliauką” jau 21 taško skirtumu.

Ketvirtąjį kėlinį “Kadis” pralaimėjo rezultatu 13:22 ir praradus visus šansu iškovoti pirmąją pergalę čempionate.

“Igliauka”: E. Masaitis 31, A. Marckockis 14, K. Rimgaila 11, T. Bindokas 10.
“Kadis”: O. Bušas 18, T. Badokas 15, L. Šiugžda 10.