#10MetųKartu: 8-ame sezone MKML krepšinio aikštėje pirmą kartą nušvito LED ekranai

8-ajame sezone “MKML-Mantinga Krepšinio savaitgalis 2018” renginyje organizatoriai vėl stebino ir atrodo vėl žengė dar vieną žingsnį į priekį. Pirmą kartą MKML rungtynių istorijoje parketas nušvito LED ekranų šviesoje ir tapo tarsi maža krepšinio arena, kurią iš karto pamilo tiek dalyviai tiek ir sirgaliai. Ant parketo žengė ne vienas profesionalus atlikėjas, tarp kurių ryškiausias “Lietuvos talentų” ir projekto “Muzikinė kaukė” dalyvis Vytenis K.

Taip pat užgimė dar vieni, nauji čempionai- jais tapo finale lyg ant sparnų žaidę “Veteranai”, kurie kulminacinėse sezono rungtynėse rezultatu 114:90 palaužė fantastišką žygį pademonstravusią “Igliauką”.  “Veteranams” tai buvo pirmas čempionų titulas istorijoje.

Daugiau apie finalinį ketvertą…

Antrajame dienos “A diviziono” pusfinalyje “Veteranai” rezultatu 87:70 įveikė 2017 m. čempionus “Perlą” ir eliminavo juos kovoje dėl titulo.

Aršiose rungtynėse netrūko įspūdingų metimų, kuriuos vainikavo galingas Pauliaus Grigaičio dėjimas. Visos rungtynės vyko taškas į tašką ir iš anksto nuspėti nugalėtojus nebuvo įmanoma. Nors “Perlas” visas varžybas atsilikinėjo, neleido “Veteranams” toli pabėgti ir susikrauti patogaus pranašumo.

“Veteranai” puikiai metė iš toli ir kontroliavo visą rungtynių eigą bei savo pranašumą įrodė dar gerokai prieš nuaidint finaliniai sirenai.

Kovą po krepšiu “Veteranai” laimėjo net 54:39.  “Veteranai” šiose rungtynėse suklydo net 22 kartus, tačiau tai nesutrukdė pasiekti pergalę.

“Perlas”: E. Černiauskas 18, V. Čėsna 17, M. Varnagiris ir P. Grigaitis 11.

Finale “Veteranai” sėkmingai susitvarkė su oponentų komandos vedliu Dariumi Gvezdausku, kuris pelnė 20 taškų, kaip palyginimui pusfinalyje surinko net 60 ir pasiekė lygos rezultatyvumo rekordą.

Itin galingai būsimieji čempionai atrodė jau pirmosiomis finalo minutėmis – pradžia 19:1 tiesiog parbloškė “Igliauką”, kurios neišgelbėjo net ir 2 minutinės pertraukėlės, kurių paprašė Tadas Prajara. “Igliauka” visgi sugebėjo stabilizuoti padėtį ir po pirmojo kėlinio sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų 33:23.

Antrajame kėlinyje rungtynių kontrolę ir toliau sėkmingai laikė “Veteranai” – jie toliau stabiliai kontroliavo žaidimo eigą. Ketvirtajame kėlinyje “Veteranai” pasiekė rekordinę persvarą – 106:75.

Tokio deficito “Igliaukai” panaikinti nepavyko ir “Veteranai” aikštelės viduryje pratrūko triumfo emocijomis.