#10MetųKartu. MKML čempionų titulas, pastūmėjęs “Perlą” žengti į profesionalų krepšinį

7-tajame “MKML-Mantinga” čempionate kaip visada netrūko emocijų ir kietos kovos, o “Perlo” komanda triumfavo finale ir į viršų kėlė gražuolę taurę. Kaip vėliau paaiškėjo šis laimėjimas komandos vadovą Roką Šlivinską ir visą Vilkaviškio krepšinio bendruomenę pastūmėjo jėgas išbandyti profesionaliame sporte bei kaip matome dabar tai puikiai sekasi. Tad kaip gi viskas prasidėjo?

2017 m. Gegužės 13-14 dienomis vyko baigiamas Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos („MKML-Mantinga”) renginys – „MKML-Mantinga Final Four 2017″. Finalinio renginio metu paaiškėjo „A” ir „B” divizionų čempionai bei prizininkai.

Po antrojo etapo kovų MKML bendruomenę pasiekė dar vienas naujas projektas – „BLIC” turnyras, kurio metu komandos galėjo ruoštis lemiamomis čempionato kovoms ir sudalyvauti draugiškame turnyre.

„MKML-Mantinga” finaliniai ketvertai ir stipriausios komandos

„MKML-Mantinga” pajėgiausiame „A” divizione triumfavo reguliariojo čempionato nugalėtojai – „Perlas”. „Perlas” finale rezultatu 91:64 įveikė „Išvien” komandą ir į viršų kėlė čempionų taurę. Rungtynėse dėl trečiosios vietos „Aikštelė 44-Mantinga” rezultatu 83:70 įveikė „Griausmą”.

Antrajame pagal pajėgumą „B” divizione stipriausia komanda tapo „Mantoras”. Pastarieji finale įveikė „SSK Marijampolės” komandą. Rungtynės dėl „B” diviziono bronzos triumfavo „ŽSM” komanda, kuri mažajame finale rezultatu 86:69 nugalėjo „Kalvarijos SC” komandą.

Finalinėms kovoms teisėjavo vieni geriausių LKL, NKL ir RKL arbitrai.

“MKML-Mantinga snaiperiu 2017” tapo Mindaugas Kliučnikas (“Simedva”).

Visą finalinį ketvertą įgarsino ir apšvietė tikri renginių profesionalai – „Scenos servisas”, kurie visą finalinį ketvertą pavertė tikra švente.  Tokie techniniai sprendimai yra vieninteliai Lietuvoje. Jokio kito miesto megėjų krepšinio lygos neorganizjuoja tokių grandiozinių krepšinio švenčių.

Finalinio ketverto metu netrūko ir kitų šou elementų. Visą savaitgalį marijampoliečius ir šventės svečius džiugino Šilutės šokių grupė „Atėnė”. Finalų dieną gyvo garso muzikos pasirodymus atliko talentingoji marijampolietė Dovilė Vasiliauskaitė ir gatvės gimnastų komanda „Unlimited Insanity”, o abi finalo dienas gerą nuotaiką palaikė – DJ „Solid G”. Per pertraukas žiūrovai varžėsi rungtyse, kurių metu laimėjo vertingas rėmėjų įsteigtas dovanas. Į simbolinį finalinio ketverto penketuką pateko Andrius Levanas (“Išvien”), Valdas Undraitis (“Perlas”), Martynas Pacevičius (“Aikštelė 44-Mantinga”), Aidas Makūnas (“Mantoras”) ir Tomas Brūzga (“SSK Marijampolė”).