„Sūduva“ antrąsyk šiame sezone nusileido „Fortūnai“

„Fortūna“ antrąsyk paeiliui nukovė „Sūduvą“

Klaipėdos „Fortūnos“ (10-12) klubas, panašu, perprato Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių strategijas.

Sandra Baliutavičiūtė dar pirmajame kėlinyje pelnė 14 iš 23 taškų, o jos vedamos Viliaus Stanišausko auklėtinės išvykoje 73:69 (26:13, 15:13, 17:17, 15:26) antrąkart paeiliui palaužė Marijampolės „Sūduvą“ (16-4), kuriai tai buvo pirmoji nesėkmė namuose šį sezoną ir tuo pačiu ketvirtoji reguliariajame sezone.

Šis pralaimėjimas marijampolietėms kainavo didžiąją sezono dalį turėtą pirmąją vietą, į kurią dabar pakilo viena pergale daugiau turinčios Kauno r. „Hoptrans-Sirenos“ (17-3).

Klaipėdietės čempionių tvirtovėje pradėjo karaliauti nuo pat mačo pradžios, kada pirmąją kėlinio pusę laimėjo 13:3, o po pirmųjų dešimties minučių pirmavo dvigubai – 26:13.

Besibaigiant trečiajam ketvirčiui, „Fortūna“ buvo priekyje daugiau nei užtikrintai – 58:40, bet lemiamame kėlinyje „Sūduvos“ komandoje iniciatyvos ėmėsi Danielle McCray.

Rezultatyviausiai marijampoliečių gretose rungtyniavusi amerikietė pelnė 11 taškų paeiliui ir Tado Stankevičiaus vadovaujama komanda jos dėka sugrąžino intrigą į rungtynes – 54:58.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Neringa Skadaitė pelnė du taškus ir komandas teskyrė vienas metimas – 67:69. Kitoje atakoje pražanga sustabdyta Andra Gabalytė realizavo abi baudas, tuomet „Sūduva“ suklydo, A. Gabalytė pridėjo dar vieną taiklią baudą ir įtvirtino kiek netikėtą „Fortūnos“ pergalę – 72:67.

„Sūduva“: Danielle McCray 22, Rita Milieškienė 13, Ligita Tamutytė 9.

„Fortūna“: Sandra Baliutavičiūtė 23 (11 atk. kam.), Erika Kregždytė ir Andra Gabalytė – po 16, Agnė Černeckytė 14.