“A diviziono” ketvirtfinalyje “Igliauka” palaužė vienus lyderių ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė 18 taškų persvarą (VIDEO)

“A diviziono” ketvirtfinalių starte užfiksuotas kiek netikėtas rezultatas. 7-tąją vietą reguliariajame sezone užėmusi “Igliauka” netikėtai lengvai rezultatu 102:84 įveikė vienus iš čempionato favoritų “Aikštelė 44-Mantinga” komandą.

18 taškų pranašumas dar nieko negarantuoja “Igliaukai”, net atsakomosiose rungtynėse, kurios vyks balandžio 8 dieną, “Aikštelei 44-Mantinga” reikia laimėti 19 taškų skirtumu norint patekti į pusfinalį.

Rungtynių pradžia nieko blogo “Aikštelei 44-Mantinga” nežadėjo. Puiki pradžia 15-5 jau pirmosiomis minutėmis kuždėjo apie sėkmingą rungtynių baigtį. Vis tik, jau antrajame kėlinyje “Igliauka” persvėrė rezultatą savo naudai ir užvirė atkakli kova – o įpusėjus trečiajame kėliniui vyravo lygybė – 51:51.

Likus žaisti 8 min iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, “Igliaukos” pranašumas buvo vos 5 taškai (73:68). Visgi, “Igliauka” sugebėjo įjungti aukštesnę pavarą išsaugoti bei padidinti persvarą – o paskutinę ketvirtojo kėlinio sekundę, aidint finaliniai sirenai, “Igliauka” pataikė tritaškį nuo vidurio aikštės ir susikrovė rekordinį pranašumą – 102:84

“Aikštelė 44-Mantinga”: E. Sederevičius 27, A. Birgelis 24.

“Igliauka”:A. Lencevičius 29, D. Gvezdauskas 25, L. Trušas 21, K. Pupinis 13.

Tadas Prajara​ ir Darius Gvezdauskas​

Tadas Prajara ir Darius Gvezdauskas komentarai po "Igliaukos" pergalės prieš Krepšinio klubas "Aikštelė44-Mantinga""