“SKK” žengė tvirtą žingsnį “B diviziono” pusfinalio link bei susikrovė triuškinantį pranašumą (VIDEO)

“B diviziono” ketvirtfinalio rungtynes galingai pradėjo “SKK” komanda, kuri pirmosiose rungtynės įveikė  “Kadį” rezultatu 106:72 ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė net 34 taškų pranašumą. Atsakomosios rungtynės vyks už savaitės – kovo 28 d.

“SKK” ir “Kadžio” poros nugalėtojas pusfinalyje susitiks su “Kalvarija”.

Susitikimą “Kadis” pradėjo susikaustęs ir paleido varžovus į priekį ir po pirmojo kėlinio atsilikinėjo 12:26. Vėliau skirtumas tarp komandų tik augo,  o jaunieji “Kadžio” krepšininkai nerado jokių priešnuodžių ir pralaimėjo. “SKK” persvara ketvirtojo kėlinio pabaigoje siek net 35  paliko “Kadį” be pergalių.

“SKK”: R. Petraška 30, D. Kunigonis 29, T. Kerevičius 15

“Kadis”: T. Badokas 32, O. Bušas 11, E. Kedys 10.