A. Kardišauskas: “Moralas paprastas – žaisdamas viena koja, krisi iš “A”diviziono”

Po dviejų patirtų pralaimėjimų “Sūduva-Mantinga-2” nusirito iki iki turnyrinės lentelės apačios. Marijampoliečių sąskaitoje viena pergalė ir trys pralaimėjimai. Po ketverių rungtynių dubleriai užima 12-tąją vietą ir žemiau savęs praleidžia tik pergalių neiškovojusias komandas.

Po sunkaus savaitgalio jaunimo komandos vyr. treneris Andrius Kardišauskas teigė, jog komanda šiuo metu yra žaidybinėje duobėje.

“Rungtynės, kaip ir buvo galima tikėtis RKL (A) divizione, buvo pakankamai aukšto lygio, intensyvios, teisėjai leido žaisti kietai, ties pražangos riba. Abejose rungtynėse pritrūko detalių išpildymo tiek puolant, tiek ginantis. Manau, namuose privalėjome iškovoti pergalę, tačiau to nepadarėme”,- teigė treneris.

Paklaustas, kodėl komandai nepavyko iškovoti pergalių savaitgalį, treneris sakė, jog komanda šiuo metu yra duobėje.

“Komanda šiuo metu yra žaidybinėje duobėje, iš kurios tikimės greitai išlipti, galbūt jau šį savaitgalį. Verta pasakyta, jog mane labai maloniai stebina Marijampolės žaidimų sporto mokyklos auklėtinio Tomo Karaliaus (trenerio M. Sagaičio auklėtinis red.) progresas. Jis greitai tobulėja ir tikiuosi, jog sezono eigoje svariai prisidės prie mūsų ekipos pergalių”,- jaunuoju Marijampolės talentu džiaugėsi treneris.

“Moralas paprastas – žaisdamas viena koja, iš RKL “A diviziono” iškrisi”,-nedaugžodžiavo dublerių vairininkas.

Leave a Reply