Amerikietiški kalneliai: Itin permainingose rungtynėse “Veteranai” susikrovė 6 taškų pranašumą kovoje su “Liudvinavu” (VIDEO)

“Veteranų” komanda, nors ir netvirtą, tačiau žengė žingsnį link išsvajoto “MKML-Mantinga” finalinio ketverto. “Veteranai” pirmosiose A diviziono ketvirtfinalio rungtynėse įveikė “Liudvinavą” rezultatu 86:80 ir šiuo metu yra arčiau finalinio ketverto. Atsakomasis šių komandų mačas vyks balandžio 11 d. 20:15 val. adresu Vytauto g. 47, Marijampolė.

Amerikietiškus kalnelius priminusiose rungtynėse geriau startavo “Veteranai”, kurie įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo dviženklį pranašumą – 16:6. vėliau “Liudvinavas” priartėjo – 21:23. 

Trečiajame kėlinyje po fantastiškai  sužaistos rungtynių atkarpos, “Liudvinavas” pirmą kartą išsiveržė į priekį – 53:52 ir greitai susikrovė rekordinę persvarą – 61:52. “Veteranai” į tai atsakė savo sėkminga atkarpa ir  po spurto vėl išsiveržė į priekį – 67:66.  Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės, jau “Liudvinavas” pirmavo – 80:76, bet per likusį laiką “Veteranai” tiek subombardavo savo priešininkus ir rungtynes užbaigė dešimčia taškų be atsako, o galutinis rungtynių rezultatas skelbė “Veteranų” persvarą rezultatu 86:80.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 23, M. Ulevičius 19, T. Lužanskis 11, I. Kaminskas 10.

“Veteranai”: J. Davniukas 18, D. Senda 16, M. Gelčius 15, O. Braždžionis 13, M. Pledas 10

Povilas Anelauskas​, Laurynas Dulinskas​, Marijus Jurkiūnas​ bei Tomas Lužanskis

Povilas Anelauskas, Laurynas Dulinskas, Marijus Jurkiūnas bei Tomas Lužanskis – apie neseniai pasibaigusias A diviziono rungtynes tarp "Veteranų" ir "Liudvinavo"

Posted by MKML on 2018 m. Kovas 25 d., Sekmadienis

A diviziono ketvirtfinalyje "Veteranai" išplėšia 6 taškų pranašumą prieš antrąsias rungtynes su "Liudvinavu".

Posted by MKML on 2018 m. Kovas 25 d., Sekmadienis