„Sūduvos“ vedlė L. Mikelevičienė prieš LMKL pusfinalį: „Pažadu, kad atiduosime visas jėgas“


Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezonas pasiekė aukščiausią tašką. Jau šią savaitę prasidės kovos pusfinaliuose. Keturios stipriausios lygos komandos surems ginklus ir kovos dėl teisės žaisti finale. Pirmojoje pusfinalio kovoje Marijampolės „Sūduva“ namuose priima Vilniaus „Kibirkštį“.

Portalas bcsuduva.lt susisiekė su „Sūduvos“ komandos lydere Lina Mikelevičiene, kuri kovo mėnesį tiesiog „dega“ ir vidutiniškai renka po 23 taškus.

„Sūduva“ jau anksčiau yra užsitikrinusi vietą tarp 4 stirpiausių LMKL komandų, kaip vertini tokį pasiekimą?
– Reguliarųjį sezoną baigėme būdamos antrojoje vietoje. Turėjom visus šansus būti ir pirmos, bet pačios susikomplikavom situaciją. Šeip vertinčiau teigiamai, nes pirmos keturios komandos yra panašaus pajėgumo ir tai čempionatą daro intriguojančiu ir patraukliu.

Kelias iki pusfinalio nebuvo labai lengvas, kaip manai tu, kodėl?
–Esame naujai surinkta komanda, naujas treneris su savo žaidimo braižu ir filosofija, tad viskam reikėjo laiko – atrasti savąjį žaidimą ir suprasti vienai kitą. Kartais gal pritrūko ir sėkmės.

Pusfinalyje „Sūduvos“ laukia jauna ir ambicinga „Kibirkštis“, ką galėtum pasakyti apie šią ekipą?
–„Kibirkštis“ –  jauna, ambicinga, ne vieną sezoną kartu žaidžianti komanda. Nepamirškime ir varžybų svarbos bei jaudulio, todėl manau laukia atkakli ir tikrai įdomi kova.

„Sūduva“ pateko tiesiai į pusfinalį, o varžovės žaidė ketvirtfinalius, ar pertrauka Jūsų komandai išėjo į naudą?
–Manau, jog pertrauka mums išėjo į naudą, nes tiek asmeniškai aš, tiek komandoje turime mikro traumų, tad tą laiką išnaudojome tikslingai.

Kovo mėnesį LMKL čempionate renki vidutiniškai po 23 taškus, kaip vertini savo asmeninį pasirodymą?
–Asmeninė statistika nieko nereiškia, jeigu nėra pergalės. Mano vienintelis tikslas yra aukso medaliai. Aš jų labai noriu.

Pirmosios LMKL pusfinalio rungtynės jau šį trečiadienį Marijampolėje, ko galima laukti?
–Manau, jog turėtų būti gera kova, nes abi komandos supranta jų svarbą. Galbūt rungtynės nebus labai gražios akiai, nes įtampa gali daryt savo. Visgi, sirgaliams galiu pažadėti, kad atiduosim visas jėgas ir sieksim pergalės. Labai laukiam visų sirgalių trečiadienį.

Pirmasis Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) pusfinalis tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Kibirkšties“ vyks šį trečiadienį (03.28) 18:00 val. Marijampolėje.