Antroje rungtynių pusėje pranašumą įrodė „Kalvarijos SC“ komanda

MKML – MANTINGA B diviziono trečiadienio vakaro antrasis mačas vyko tarp „Kalvarijos SC“ ir „Birštono SC“ komandų. Savo pranašumą susikrovę antrojoje rungtynių pusėje „Kalvarijos SC“ ekipa išlaikė iki rungtynių pabaigos taip laimėdami rezultatu 86:74 (16:14, 17:20, 31:23, 22:17).

„Kalvarijos SC“ ir „Birštono SC“ komandos pirmąją rungtynių pusę demonstravo apylygį žaidimą. Nė viena komanda nesugebėjo įtvirtinti vienokio ar kitokio savo pranašumo. Taip pirmasis ir kėlinys pasibaigė vos keliais taškais „Kalvarijos SC“ komandai pirmaujant 16:14. Antrajame kėlinyje vaizdas kardinaliai nesikeitė. Komandos vis keitėsi rezultatyviomis atakomis taip neleisdamos ne vienai komandai išsiveržti i priekį solidžiau. Pabaigą geriau sužaidę „Birštono SC“ ekipa į ilgąją pertrauką išsinešė minimalų pranašumą rezultatui esant 34:33.

Antroji rungtynių pusė nieko blogo nežadėjo „Birštono SC“ komandai, tačiau kelias sausas atkarpas surengę „Kalvarijos SC“ komanda sugebėjo susikrauti apčiuopemą pranašumą trečiojo kėlinio pabaigoje ir jį laimėjus rezultatui tampant 64:57. Ketvirtasis ir lemiamas kėlinys jau priklausė „Kalvarijos SC“ ekipai. Susikrautą pranašumą ne tik išlaikę, bet ir šiek tiek padidinę esamą sugebėjo iškovoti jau trečią pergalę iš eilės B divizione, taip išlaikant lyderės poziciją.