Antrojo etapo kovas pradėjo visos komandos

„MKML-Mantinga“ čempionate antrojo etapo kovas TOP-8 ir B divizionuose jau pradėjo visos 16 komandų.

TOP-8 divizione pirmąsias pergales iškovojo „Veteranai“, „Išvien“, „Marijampolės SC-Mantinga“ ir „Liudvinavas-Vytis“.

Atkakliausia kova vyko tarp „Marijampolės SC-Mantingos“ ir „Gudelių seniūnijos. Šio mačo ketvirtojo kėlinio viduryje rezultatas dar buvo lygus  78:78, tačiau jaunimas spurtavo 16:7 ir laimėjo 94:85.

Nugalėtojus į pergalę atvedė Ainoras Rapolavičius, pelnęs net 33 taškus ir atlikęs 10 rezultatyvių perdavimų.

Rungtynės tarp „Liudvinavo-Vyčio“ ir „Birštono SC“ baigėsi mažesniu – tik 6 taškų – skirtumu 80:74 (nuotraukų galerija), tačiau čia permainingos kovos nebuvo. Laimėtojai mačą pradėjo spurtu 11:0, netrukus buvo įgiję net 15 taškų persvarą (21:6) ir kontroliavo rungtynių eigą iki pat jų pabaigos.

Čempionai „Veteranai“ antrąjį etapą turnyro pradėjo pergale 109:89 (nuotraukų galerija) prieš „Kapčiamiestį-Litekmą“, o vicečempionai „Išvien“ 91:74 palaužė „Marijampolės SC-2005“.

„Pirmose MKML A diviziono rungtynėse rezultatu 109:89 įveikėme svečius iš Kapčiamiesčio. Susitikimą pradėjome gana užtikrintai, po pirmo kėlinio švieslentėje degę skaičiai 31:17 simbolizavo mūsų pranašumą. Gera pradžia leido vėliau kiek atsipalaiduoti, tačiau rimtesnio pavojaus tolimesnėje rungtynių eigoje nesutikome ir džiaugėmės pergale!“ – taip savo rungtynes apibūdino „Veteranai“.

Tuo metu „Išvien“ po rungtynių tiesiog pasidžiaugė Mangirdo Račiaus debiutu ir pirmą kartą šį sezoną į aikštelę žengusiu Mantu Borisu.

B diviziono kovas pergalėmis pradėjo „Marista“, Punsko „Punia“, „Simedva“ ir „CIE LT Forge.

„Marista“ šį kartą net 109:67 nepaliko vilčių Alytaus „Jump“, o „Punia“ taip pat gana nesunkiai 71:49 susitvarkė su Kalvarijos SC.

„Marista“ po mačo išdavė, kad komanda dar prieš mačą kėlė sau tikslą pelnyti 100 taškų.

„Nuo pat pirmų minučių mūsų puolimas buvo daug pranašesnis už varžovų, surinkome net 72 taškus mesdami iš baudos aikštelės, o tritaškius pataikėme 45% taiklumu. Prieš rungtynes išsikeltas tikslas pasiekti 100 taškų buvo įgyvendintas!“, – savo paskyroje „Facebook“ rašė laimėtojai.

Kiti mačai buvo atkaklesni, nors nugalėtojai visų jų eigoje taip pat kontroliavo žaidimą ir jautėsi gana saugūs. Taip „Simedva“ 92:81 pranoko Kalvarijos „98ers“, o „CIE LT Forge“ 86:77 – „PROmilę“.

Pastaroji ekipa pralaimėjimą priėmė ramiai ir pademonstravo optimizmą žvelgdama į kitas rungtynes.

„Šiandien nusileista 2021/2022 metų MKML B Diviziono čempionams  86-77. Diviziono kovos tik prasideda, tad laukia dar daug įdomių rungtynių“, – paskelbta klubo paskyroje.

Antrojo etapo pirmajame ture „MKML-Mantinga“ krepšininkams pavyko atlikti 10 dvigubų dublių, o arčiausiai trigubo dublio buvo Karolis Pupinis („Gudelių seniūnija“), kuriam pritrūko 4 rezultatyvių perdavimų.

Sezono dvigubių dublių įskaitoje ilgai pirmavusį Paulių Parachomiką iš „Išvien“ po šio turo pasivijo „Simedvos“ dvigubių dublių mašina Tomas Janušauskas (prie savo komandos pergalės šią savaitę pridėjo įspūdingus 34 taškus ir 19 atkovotų kamuolių). Dabar abu krepšininkai savo sąskaitose turi po 6 dvigubus dublius.

VISI SEZONO DVIGUBO DUBLIAI

Žaidėjas		Komanda			Statistika
Paulius Gvazdaitis	„Išvien“		17 tšk., 12 atk.k.
Tomas Janušauskas	„Simedva“		34 tšk., 19 atk.k.
Tautvydas Vencius	„PROmilė“		17 tšk., 13 atk.k.
Arūnas Matulavičius	„Punia“			22 tšk., 13 atk.k.
Dovydas Nometka		„Punia“			12 tšk., 11 atk.k.
Robertas Gusčius	Kalvarijos SC		13 tšk., 12 atk.k.
Lukas Kuzminskis	„Marista“		20 tšk., 17 atk.k.
Ainoras Rapolavičius	„MSC-Mantinga“		33 tšk., 10 rez.p.
Karolis Pupinis		„Gudelių seniūnija“	14 tšk., 11 atk.k. (6 rez.p.)
Ignas Antanaitis	„Veteranai“		22 tšk., 11 atk.k.