Antrosios pergalės ir istorinis „PROmilės“ laimėjimas

Pastarąją savaitė „MKML-Mantinga“ čempionate sužaistos dar 5 rungtynės.

TOP-8 divizione antrąsias pergales į savo sąskaitas įsirašė čempionų titulą ginantys „Veteranai“, vicečempionai „Išvien“ ir į aukštas pozicijas besitaikanti „Marijampolės SC-Mantinga“.

„Veteranai“ centrinėmis išrinktose rungtynėse 104:79 (nuotraukų galerija) pranoko „Gudelių seniūniją“. Pergalė – labai solidi, tačiau čempionai skelbia, kad nebuvo taip jau lengva.

„Nors ,,Gudelių seniūnija” neturėjo kelių savo pagrindinių žaidėjų, žaisti nebuvo lengva. Rungtynes galutinai uždarėme tik paskutiniame ketvirtyje, jį laimėdami rezultatu 30:15. Na, o galutiniai skaičiai, degę švieslentėje, buvo 104:79. Daugiausiai, 21 tašką, prie pergalės pridėjo Laurynas Trušas, 20 surinko Mantvydas Kalinauskas, 16 – Ignas Antanaitis. Dominyko Petkevičiaus sąskaitoje – 9 taškai ir net 11 atkovotų kamuolių. Dėkojame jums už palaikymą, artimiausi mūšiai jau netrukus!“ – savo paskyroje „Facebook“ mačą apibūdino čempionai.

„Išvien“ ir be Pauliaus Parachomiko bei Pauliaus Gvazdaičio 94:67 (nuotraukų galerija) pranoko „Kapčiamiestį-Litekmą“, „Marijampolės SC-Mantinga“ 119:95 – „Liudvinavą-Vytį“. Vos 6 žaidėjus turėjusios Liudvinavo komandos neišgelbėjo fantastiški Lino Akstinavičiaus ir Tomo Badoko pasirodymai. Pirmasis pelnė 34 taškus (13 atkovotų kamuolių, 38 naudingumo balai), antrasis – 32 (11 atkovotų kamuolių, 32 naudingumo balai). Savaitės naudingiausių žaidėjų trejete tarp šių vyrų įsiterpė „Išvien“ lyderio rolės ėmęsis Aldas Moliušis (28 taškai, 8 atkovoti kamuoliai, 33 naudingumo balai).

Taip pat 32 naudingumo balus pastarąją savaitę surinko Birštono SC žaidėjas Vakaris Diškevičius, net 35 taškais prisidėjęs, prie savo ekipos triumfo rezultatu 89:76 (nuotraukų galerija) prieš „Marijampolės SC-2005“ krepšininkus. Birštono komandai tai buvo pirmoji pergalė čempionato antrojoje dalyje, tuo pačiu ir rimtas pareiškimas, kad komanda yra nusiteikusi rimtai kautis dėl vienos finalo ketverte.

B divizione pastarąją savaitę įvyko tiek vienerios rungtynės, bet jos tapo istorinėmis „PROmilei“. Marijampoliečiai 93:72 įveikė Alytaus „Jump“ ir į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę komandos istorijoje.

Kelią į pergalę „PROmilei“ nutiesė jau sezonui prasidėjus prie ekipos prisijungė žaidėjai – Tautvydas Vencius ir Tomas Švedas. Pirmasis pelnė 29 taškus ir atkovojo 12 kamuolių, antrasis prie laimėjimo prisidėjo 22 taškais ir 8 atkovotais kamuoliais.

„Labai didelis ačiū visiems, atėjusiems mūsų palaikyti, palaikymas tikrai jautėsi. Didžiausias ačiū – visai komandai, kuri buvo užsidegus išsinešti pergalę. Laikėmės žaidimo plano nuo pirmųjų minučių, siekėme žaisti per T.Vencių. Tai labai gerai pavyko ir į ilgąją pertrauką jau išėjome su +6. Žinoma, antroje pusėje susikrovėme didesnę persvarą, tai leido daugiau eksperimentuoti su rotacija, – rungtynes apibūdino „PROmilės“ žaidžiantysis treneris Lukas Šidlauskas. – Aišku, kritikos taip pat turiu savo komandai. Turėjome +32 ir atsipalaidavome, tai leido rungtynes užbaigti 21 taško persvarą. Žinome (ir tai pamatėme), kad reikia stipriai dirbti gynyboje, „MKML-Mantinga“ varžybose net ir turint +30 nereikėtų atsipalaiduoti. Kaip bebūtų, džiaugiuosi. Lauksim daugiau pergalių.“

Per savaitę lygoje krepšininkams pavyko atlikti 7 dvigubus dublius. Karolis Rimgaila iš „Gudelių seniūnijos“ tokį pasiekimą šį sezoną užfiksavo jau 6 kartą ir pasivijo tiek pat kartų dvigubais dubliais pasižymėjusius P.Parachomiką iš „Išvien“ bei Toma Janušauską iš „Simedvos“.

VISI SEZONO DVIGUBI DUBLIAI

Savaitės dvigubi dubliai
Žaidėjas		Komanda			Statistika
Linas Akstinavičius	„Liudvinavas-Vytis“	34 tšk., 13 atk.k.
Tomas Badokas		„Liudvinavas-Vytis“	32 tšk., 11 atk.k.
Tautvydas Vencius	„PROmilė“		29 tšk., 12 atk.k.
Deividas Kisielius	„Išvien“		12 tšk., 12 atk.k.
Karolis Rimgaila	„Gudelių seniūnija“	21 tšk., 15 atk.k.
Giedrius Norkevičius	„Kapčiamiestis-Litekma“	11 tšk., 10 atk.k.
Laimonas Juškauskas	„Kapčiamiestis-Litekma“	19 tšk., 10 atk.k.