Auklėtinių atsidavimu džiaugęsis P. Šakinis: „Jie yra kariai ir aš jais tikiu“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ pirmojo Karaliaus Mindaugo taurės etapo pirmajame mače lygiosiomis 74:74 sužaidė su Utenos „Juventus“ ekipa, o vyriausiasis treneris Povilas Šakinis po rungtynių negailėjo pagyrų savo auklėtiniams.

„Mes šiandien nelaimėjome, tad tas pasakymas garbingai sužaidėme… Aš tikėjausi, kad mes šiandien laimėsime. Tikėjau pats ir manau, kad man pavyko įtikinti žaidėjus, jog mes galime laimėti. Antroje pusėje parodėme, kad mes tikrai galime gerai žaisti ir su stipria komanda“, – po dvikovos sakė P. Šakinis.

Marijampoliečiai susitikimą pradėjo ne itin sėkmingai ir dar pirmajame kėlinyje turėjo dviženklį deficitą. Trenerio teigimu, prastą startą galėjo lemti jaudulys prieš dvikovą. 

„Buvo oficialios pirmosios rungtynės, galbūt, kaustė šioks toks jauduliukas. Turėjome nusistatę, ką mes darome ir gal tik smulkios detalės davė pranašumą Utenai. Jeigu jų būtume išvengę, gal viskas būtų buvę kiek kitaip. Nepaisant to, džiaugiuosi už savo vyrus“, – rungtynių pradžią komentavo P. Šakinis.

„Sūduva-Mantinga“ praėjusį sezoną šiame etape taip pat žaidė su „Juventus“ komanda ir taip rimtai pasipriešinti Utenos ekipai nepavyko. Paklaustas, ar pernai metų rezultatą akcentavo savo auklėtiniams, P. Šakinis teigė, kad to nedarė.

„Konkrečiai to neakcentavau, jog mes pralaimėjome. Praėjusį sezoną buvo kita situacija – turėjome traumų ir kitų dalykų, tačiau nenoriu ant visa to visko nurašyti. Aš dabar turiu šitą komandą, aš jais (žaidėjais) tikiu, jie yra kariai ir mes šitaip eisime visą sezoną.

Šiandien parodėme, kad galime kautis su kiekviena komanda ir niekam nieko lengvai neatiduosime. Manau, kad laikas parodys, jog mes esame gera komanda“, – sakė strategas.

Atsakomoji dvikova tarp „Sūuva-Mantinga“ ir „Juventus“ ekipų Utenoje vyks spalio 20-ąją, tačiau P. Šakinis būsimo susitikimo baigties prognozuoti nesiryžo.

„Nenoriu prognozuoti. Mes važiuosime kautis ir tos kovos rezultatą pamatysime rungtynių pabaigoje“, – baigė P. Šakinis.

Leave a Reply