Baigėsi pirmasis “MKML-Mantinga” etapas – komandos pasiskirstė į “A” ir “B” divizionus

Gruodžio 19 d. baigėsi pirmasis “MKML-Mantinga” čempionato ratas, kuriame 14 komandų sužaidė 42 rungtynes ir pagal rezultatus pasiskirstė į dviejų skirtingų pajėgumų divizionus. į “A divizioną” pateko po 4 stipriausias abiejų grupių komandas, “B divizione” varžysis likusios komandos, nepatekusios į stipriausiųjų aštuonetą.

Į “A divizioną” iš “A pogrupio” pateko visas 6 pergales i nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi “Išvien” komanda. 5 pergales ir vos vieną pralaimėjimą patyrusi “Arotena”. 4 pergales ir  2 pralaimėjimus turinti “Ataka” bei tris pergales iškovojusi ir tiek pat pralaimėjimų patyrusi “Simedva”, kuriai tai bus pirmas kartas “A divizione” per pastaruosius trejus metus.

Į “A divizioną” iš “B pogrupio” pateko nė vieno pralaimėjimo nepatyrusi ir visas 6 pergales iškovojusi vicečempionė “Igliauka”, vieną kluptelėjimą patyrusi ir 5 pergales iškovojusi “Liudvinavo” ekipa, paskutinę akimirką išokusi “Kapčiamiesčio” komanda (3 pergalės ir 3 pralaimėjimai) bei tokį pat pergalių ir pralaimėjimų balansą turintys čempionai – “Veteranai”.

Į “A divizioną” iš “A pogrupio” pateko: “Išvien”, “Arotena”, “Ataka”, “Simedva”. iš “B pogrupio” pateko: “Igliauka”, “Liudvinavas”, “Kapčiamiestis” ir “Veteranai”.

“B divizione” varžysis likusios abiejų grupių komandos: “Kalvarija”, “ŽSM”, “Kadis”, “Lexuna”, “Gražiškiai” ir “Marijampolės seniūnija”.

“Išvien” ir “Igliauka” “A divizione” išlieka vienintelės dar nepralaimėjusios komandos šiame sezone, tuo tarpu “B diviziono” komandos “Kadis” ir “Marijampolės seniūnija” kol kas yra vienintelės komandos, dar neiškovojusios pergalių.

Antrojo etapo kovos tęsis po Naujų metų – sausio 9 dieną.

A DIVIZIONAS

“IŠVIEN”
“AROTENA”
“ATAKA”
“SIMEDVA”
“IGLIAUKA”
“LIUDVINAVAS”
“KAPČIAMIESTIS”
“VETERANAI”

 

B DIVIZIONAS

“KALVARIJA”
“KADIS”
“ŽSM”
“GRAŽIŠKIAI”
“LEXUNA”
“MARIJAMPOLĖS SENIŪNIJA”

Leave a Reply