Čempionai atidarė pergalių sąskaitą įveikdami „Marijampolės seniūniją“

Rezultatai

Komanda1234Viso
Marijampolės seniūnija1513161761
Veteranai2918242596

Po pralaimėtų pirmųjų čempionato rungtynių lygos čempionai reabilitavosi ir antrajame susitikime nugalėjo lygos debiutantę „Marijampolės seniūnijos“ komandą rezultatu 96:61.

Šiose rungtynėse „Veteranai“ įregistravo naują žaidėją – L. Tumpą.

Pamatus pergalei „Veteranai“ pradėjo klotis dar pirmajame kėlinyje, kurį laimėjo 29:15, o po dviejų kėlinių rezultatas jau buvo daugiau nei solidus – 47:28.

Po pertraukos sugrįžę „Marijampolės seniūnijos“ krepšininkai mėgino kibti į atlapus čempionams. Po L. Šiugždos tritaškio skirtumas ištirpo iki 14 taškų (38:52). Tačiau tai buvo laikina – „Veteranai“ įjungė čempionišką pavarą ir toliau didino savo pranašumą, kuris prieš ketvirtąjį kėlinį tapo sunkiai panaikinamas – 71:44.

Paskutinis rungtynių ketvirtis įtakos mačo baigčiai neturėjo ir čempionai nesunkiai pasiekė pirmąją pergalę.