Čempionai žengė tvirtą žingsnį “MKML-Mantinga” finalinio ketverto link (VIDEO)

MKML čempionai “Perlas” A diviziono ketvirtfinalio rungtynėse pasiekė užtikrintą pergalę bei atsidūrė vos per žingsnį nuo finalinio ketverto.

“Perlas” rezultatu 102:69 nugalėjo “ŽSM” ir prieš atsakomąsias rungtynes susikrovė net 33 taškų persvarą. Atsakomasis mačas vyks balandžio 4 d.

“ŽSM” garbingai priešinosi tituluotiems varžovams, o antrajame kėlinyje rezultatas dar buvo lygus 24:24, o įpusėjus rungtynėms “Perlas” jau buvo pabėgęs, bet tik 12 taškų skirtumu (46:34).

Trečiąjį kėlinį “Perlas” laimėjo net 32:14 ir taip  ir sustiprino savo persvarą, o ketvirtajame kėlinyje čempionų persvarą buvo rekordinė – 56:92. “ŽSM” sugebėjo sumažinti deficitą, tačiau vistiek pralaimėjo rungtynes rezultatu 69:102.

“ŽSM”: K. Berenis 31, R. Pavasaris 15.

“Perlas”: P. Grigaitis 29, A. Šaulys 18, M. Varnagiris 15, J. Milius 12, E. Černiauskas 10.

Mindaugas Sagaitis, Rokas Šlivinskas​ ir Karolis Šukys​

Mindaugo Sagaičio Rokas Šlivinskas ir Karolis Šukys komentarai po "Perlo" pergalės A diviziono ketvirtfinalyje prieš "ŽSM" rezultatu 102:69