Pratęsus visuotinį karantiną – toliau suspenduojami “MKML-Mantinga” ir “Mantinga vaikų lyga” čempionatai

Spalio 26 d. Marijampolėje dviems savaitėms buvo suspenduoti “MKML-Mantinga” ir “Mantinga vaikų lyga” čempionatai, tikinti, kad po tų dviejų savaičių bus galima atnaujinti čempionatus. Vis dėl to, karantinas, ( šį kartą visoje Lietuvoje) pratęsiamas dar trims savaitės nuo šio šeštadienio (lapkričio 7 d.)⛔️

Lietuvos Ministrų kabinetas trečiadienį priėmė sprendimą visoje šalies teritorijoje įvesti karantiną. Visuotinis karantinas įsigalios naktį iš penktadienio į šeštadienį ir tęsis mažiausiai tris savaites.

Karantinui įsigaliojus, viešose vietose žmonės gali būti ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus šeimos narius. Taip pat privalu laikytis ne mažesnio kaip 2 metrų atstumo tarp asmenų ar asmenų grupių, vengti tiesioginio fizinio kontakto, laikytis asmens higienos reikalavimų.

Suprasdami realią situaciją, ir tai, jog karantinas po minėtų trijų savaičių greičiausiai bus pratęstas, “MKML-Mantinga” ir “Mantinga vaikų lygos” čempionatus atnaujinsime tik kai tai leis aplinkybės ir visiems bus saugu.

Dėkojame už supratingumą. Sveikata yra svarbiausia – saugokime vieni kitus.

Dėl tolimesnių veiksmų ir čempionato atnaujinimo sekite mūsų puslapį www.mkml.lt ir sužinokite visas naujienas pirmi.

Likime sveiki!

2020-2022 m. laikotarpiu MKML dalyvauja projekte, kurio metu bus modernizuojamos lygos veiklos, jas darant patogesnėmis ir priimtinesnėmis visuomenei. Projekto pagrindas – įsigyti sporto inventoriaus. „Projektas “Sūduvos regiono krepšinio mėgėjų lygos pastiprinimas sporto inventoriumi” bendrai finansuojamas valstybės Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas“.

https://www.srf.lt/wp-content/uploads/2021/03/SRF-logo_RGB_pagrindinis-01-scaled.jpg

Leave a Reply