„Delikatesas“ įveikė „Sūduvą-Mantingą“, tačiau marijampoliečiai pateikė protestą

Joniškio „Delikateso“ (19-18) komanda iškovojo antrąją pergalę iš eilės. Šįkart savo žiūrovų akivaizdoje Roberto Giedraičio auklėtiniai 88:86 (18:18, 31:21, 22:20, 17:27) palaužė Marijampolės „Sūduvą-Mantingą“ (27-10), tačiau pralaimėjusi komanda pateikė protestą dėl rungtynių baigties.

Pagal NKL nuostatus, sprendimą dėl protesto patenkinimo ar atmetimo priima NKL drausmės komisija. NKL drausmės komisija protestus svarsto ir sprendimus priima kaip pirmoji instancija, daugiausiai per 3 (tris) kalendorines dienas nuo protesto pateikimo dienos.

Likus 4 minutėms „Delikatesas“ dar turėjo 6 taškų pranašumą (82:76), bet Aurimas Urbonas smeigė tritaškį, Edvinas Jezukevičius pridėjo dvitaškį ir svečiai priartėjo iki 81:82.

Netrukus A. Urbonas pasižymėjo dar vienu tolimu metimu ir „Sūduvai-Mantingai“ suteikė 2 taškų persvarą, bet prasidėjus paskutinei minutei rezultatą išlygino Karolis Lukošiūnas.

„Delikatesui“ pergalę išplėšė Šarūnas Valunta, likus 6 sekundėms pataikęs abu baudos metimus. Lemiamas Gedimino Navicko tritaškis skriejo pro šalį.

„Delikatesas“: Rokas Stankevičius 24 (9/13 metimai), Karolis Lukošiūnas 17 (5 rez. perd.), Šarūnas Valunta 11 (6 rez. perd.), Šarūnas Beniušis 9 (7 atk. kam.), Giedrius Stankevičius 8 (2/3 trit.), Rytis Pipiras 7.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 25 (6/8 trit., 8 atk. kam.), Žygimantas Šimonis 19 (4/8 trit.), Aurimas Kieža 13 (7 atk. kam., 7 rez. perd.), Edvinas Jezukevičius 10, Martynas Zigmantavičius 8.