Didelę persvarą praradusi „Sūduva-Mantinga“ suklupo Tauragėje

21 taško pranašumas pirmoje rungtynių pusėje Marijampolės „Sūduvai-Mantingai“ (1-1) pergalės Mezon NKL pirmenybių rungtynėse Tauragėje negarantavo.

Titulą ginanti Marijampolės ekipa Tauragėje 79:84 vis tik nusileido vietos „Tauragei“ (2-0) ir patyrė pirmąją nesėkmę.

Pirmoji susitikimo dalis jokios intrigos šiame mače net nežadėjo, kadangi pasibaigus antrajam kėliniui Marijampolės klubas savo varžovus tiesiog traiškė (58:37).

Vis tik viskas aukštyn kojomis vertėsi trečiajame kėlinyje. Pasiduoti neketinę „Tauragės“ krepšininkai spurtavo 15:2, ir skirtumas tarp komandų stipriai sumenko (54:62).

Ketvirtajame kėlinyje aikštelėje vyko tikra drama, o antroje ketvirčio pusėje daugiausiai problemų NKL čempionams darė Paulius Morkeliūnas, po kurio šešių taškų iš eilės tauragiškiai išsiveržė į priekį (79:75).

Lemiamą žodį šiose rungtynėse tarė „Tauragės“ komandos žaidėjai. Iki susitikimo pabaigos likus dviems minutėms, Tadas Sebežiovas sumetė dvi baudas, o po minutės tritaškį pridėjo ir Rytis Pipiras (84:79).

Likusio laiko sūduviečiams atsitiesti nepavyko ir Tauragėje susitikimą jie baigė nuleistomis galvomis.

Abi komandos šiame susitikime naudojo mažas rotacijas ir rungtyniavo tik su aštuoniais žaidėjais. Tiesa, iš tų aštuonių „Tauragės“ ekipoje Tadas Rapolavičius žaidė tik 4 minutes, o Marijampolės komandos gretose Robertas Subotkevičius ant parketo praleido 5 minutes.

„Sūduva-Mantinga“ šiame mače nesulaikė Pipiro ir Morkeliūno tandemo, kurie kartu sudėjus pelnė 44 taškus.

„Tauragė“: Rytis Pipiras 23 (9 atk. kam.), Paulius Morkeliūnas 21 (10 atk. kam.), Tadas Sebežiovas 16, Aivaras Kvedaravičius 15.

„Sūduva-Mantinga“: Antanas Udras 29, Žygimantas Šimonis 16, Andrius Aleksandrovas 14.