Įvyko „MKML-Mantinga“ komandų vadovų posėdis (VIDEO)

DSC04137 DSC04148 DSC04155

Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos (MKML-Mantinga) sezono išvakarėse įvyko 2017-2018 metų sezono komandų vadovų susirinkimas, kuriame buvo pristatyti sezono pakeitimai, varžybų formatas ir patvirtinti lygos nuostatai.

2017/2018 m . sezone dalyvaus 14 komandų. Ekipos suskirstytos į „A“ ir „B“ pogrupius po 7 komandas ir žais tarpusavyje rato sistema. 1-4 vietas „A“ ir „B“ pogrupiuose užėmusios komandos patenka į „A Divizioną“. 5-7 vietas „A“ ir „B“ pogrupiuose užėmusios komandos patenka į „B Divizioną“ ir ten vėl žaidžia vieno rato sistema.

Trečiajame etape „A Diviziono“ ir „B Diviziono“ komandos žais atkrintamąsias varžybas. „A Divizione“ komandos suskaus tokiu principu – 1 vieta susitiks su 8 vieta, 2 vieta susitiks su 7 vieta t.t. „B Divizione“ 1-2 vietas užėmusios komandos iš karto pateks į pusfinalius. 3-6 vietas užėmusios komandos kausis dėl likusių dviejų vietų pusfinalyje (3 vieta susikaus su 6 vieta ir 4 vieta susikaus 5 vieta.).

Atsirado ir nedidelių pakeitimų nuostatuose. Nuo šiol pagrindinėje komandos paraiškoje galima registruoti 17 žaidėjų (prieš tai limitas buvo 16). Taip pat buvo nubalsuota, jog MKML čempionate negalima dalyvauti LKL ir NKL licencijas turinčius žaidėjus. Išskyrus atvejus, kai NKL žaidėjas nėra sulaukės 21 metų.

Lygos vadovas Deividas Jurkša džiaugėsi, jog į čempionatą pavyko pritraukti ne vieną Suvalkijos krašto komandą („Igliauka“, „Sasnava-Avansas“). Daugiau žr. video.

„MKML-Mantinga“ atidarymo rungtynės jau spalio 15 d. „Aikštelė  44-Mantinga“ susikaus su „Sasnava-Avansu“, antrosiose vakaro rungtynėse susikaus jaunieji „Kadžio“ krepšininkai su „Simedva“.
2017 – 2018 m. komandos

 

„A“ POGRUPIS:

„Perlas“;

„Veteranai“;

„Išvien“;

„SKK“;

„Simedva“;

„Kadis“;

„Igliauka“.

 

„B“ POGRUPIS:

„Aikštelė 44-Mantinga“

„Liudvinavas“

„ŽSM“

„Mantoras“

„Sasnava-Avansas“

„Autoklubas“

„Kalvarija“

 

Video: