Dubleriai namuose iškovojo pergalę, tačiau svečiuose nusileido lentelės kaimynams

(2019 01 11) Praėjusį penktadienį namuose žaidusi „Sūduva-Mantinga-2“ iškovojo 7-ąją pergalę RKL pirmenybėse. Marijampoliečiai po atkaklios kovos 78:76 (19:23, 24:27, 22:13, 13:13) įveikė pentoje vietoje Regionų krepšinio lygoje (RKL) žengiančius LCC tarptautinio universiteto krepšininkus. „Sūduvos-Mantingos-2“ ekipą į priekį vedė 21 tašką pelnęs Domantas Senda bei 20 taškų pridėjęs Robert Subotkevič.

Rezultatyviausi žaidėjai:

„Sūduva-Mantinga-2“: D. Senda – 21, R. Subotkevič – 20, M. Varnagiris – 10.

LCC tarpt. universitetas: T. Kymantas – 19, E. Žilius – 14, D. Zabora – 11.

(2019 01 12) „Sūduva-Mantinga-2“ šeštadienį vyko į Kelmė, kur nepavyko rimčiau pasipriešinti šeimininkams. Marijampolės ekipa nusileido turnyrinės lentelės kaimynams 88:65 (15:21, 20:19, 31:14, 22:11). Nors „Sūduva-Mantinga-2“ po dviejų kėlinių dar turėjo 5 taškų persvarą, tačiau per likusius du kėlinius nepavyko sulaikyti „Kelmės“ lyderių. Marijampoliečių gretose išsiskyrė 22 taškus pelnęs Jaunius Davniukas, tuo tarpu „Kelmės“ komandoje sunkiai sustabdomas buvo 32 taškus pelnęs Aivaras Galkauskas.

„Kelmė“: A. Galkauskas –  32, L. Sėjūnas – 18, I. Ramašauskas – 17.

„Sūduva-Mantinga-2“: J. Davniukas – 22, R. Subotkevič – 16, M. Gelčius – 9.

„Sūduva-Mantinga-2“ vyr. trenerio A. Kardišausko komentaras:

„Kai pavyksta iškovoti pergalę – savaitgalio vertinti blogai negalime, vis dėl to Kelmėje tikėjomės sužaisti geriau. LCC mums paranki komanda, nes galime keistis ginamaisiais. LCC taip pat žaidžia mums parankiu tempu ir tą pavyksta išnaudoti. Prieš rungtynes tikėjomės pergalės, vis dėl to verta pažįmėti tai, kad LCC nekrito tritaškiai, šis faktas mums palengvino užduotis siekiant pergalės.“

„Tuo tarpu Kelmės komanda su NKL kalibro priekine linija, mums buvo neparankus varžovas, kol pavyko žaisti aukštu tempu – pirmavome, bet varžovams sustojus gintis zona bei pradėjus efektyviai išnaudoti priekinę liniją, paleidome rungtynes. Taip pat leidome pelnyti 8 tritaškius, vietose, kuriose žinojome, kad jie mes. Kai taip laikaisi varžybinio plano, laimėti praktiškai neįmanoma. Bet į priekį žvelgiame pozityviai ir tikėmės iškovoti pergalę namuose prieš VDU.