Dviženklį pranašumą išbarstę “ŽSM” – sutriuškinti “Liudvinavo”

“MKML-Mantinga” čempionate šį trečiadienį buvo sužaisti du susitikimai. Pirmajame susitikime įtikinamą pergalę iškovojo “Liudvinavas”, kuris rezultatu 98:80 įveikė “ŽSM” nepaisant vienu metu turėto dviženklio deficito.

Susitikimo pradžia palankesnė buvo jauniesiems “ŽSM” auklėtiniams, kurie startavo užtikrintai 12:4. “Liudvinavui” pirmajame ketvirtyje sunkiai sekėsi tvarkytis su “ŽSM” snaiperiais, kurie vien per pirmąjį kėlinį įmetė 4 tolimus metimus. “Liudvinavas” pralaimėjo pirmąjį kėlinį rezultatu 13:23.

Antrajame kėlinyje “Liudvinavas” po truputį mažino atsilikimą, kol galiausiai Lino Akstinavičiaus tritaškis pirmą kartą išvedė “Liudvinavą” į priekį 31:29. “ŽSM” desperatiškai mėgino kabintis, tačiau “Liudvinavas” užtikrintai didino savo persvarą.

Po didžiosios pertraukos liudvinaviečiai tiesiog sprogo puolime – 34 taškai per kėlinį ir į gilų nokdauną pasiųsti “ŽSM”  krepšininkai. Po trečiojo kėlinio “Liudvinavas” susikrovė triuškinantį pranašumą – 77:49.

Ketvirtąjį kėlinį “ŽSM” laimėjo dviženkliu skirtumu (31:21), tačiau to pergalę nepakako. Rungtynes rezultatu 98:80 laimėjo “Liudvinavas”.

“Liudvinavas”: S. Rudzinskas 18, L. Akstinavičius 16, P. Zabielskas 15, T. Lužanskis ir I. Kaminskas po 14.

“ŽSM”: K. Berenis 17, R. Klapatauskas 14, R. Pavasaris 13.