Visus kėlinius laimėjusi “SKK” nesunkiai įveikė “Simedvą”

Antrosiose vakaro rungtynėse susitiko turnyrinės lentelės kaimynai – “Simedva” ir “SKK”. Pergale rezultatu 91:73 džiaugėsi pastaroji ekipa. “SKK” laimėjusi visus keturis kėlinukus užtikrintai šventė pergalę.

Intriga rungtynėse laikėsi tik pirmajame kėlinyje, abi komandos turėjo galimybę būti pirmaujančių vaidmenyje. “SKK” pranašumas pradėjo ryškėti jau antrajame kėlinyje, kuriame minėta komanda išsiveržė į priekį ir susikrovė apčiuopiamesnią persvarą 26:14.

Po dviejų kėlinių “SKK” pranašumas buvo 9 taškai. Po didžiosios pertraukos “SKK” padidino apsukas ir pradėjo tolti nuo varžovų, o rezultatas vienu metu tapo rekordinis – 61:40. Tiesa, kėlinuko pabaigoje “Simedvai” pavyko sumažinti atsilikimą, tačiau jis vistiek buvo dviženklis – 52:66. Ketvirtajame kėlinyje iniciatyva toliau priklausė “SKK”, kuri dar labiau padidino savo pranašumą ir šventė užtikrintą pergalę

“Simedva” nusileido savo varžovams ir kovoje dėl atšokusių kamuolių 46:61.

“Simedva”: J. Bagurskis 28,  D. Galinaitis 21, N. Vaičiūnas 11.

“SKK”: A. Jakubauskas 23 (18 atk. kam), R. Petraška 16, R. Lisovskis ir A. Šumskas po 11.