“Igliauka” sensacingai patiesė “Aikštelę 44-Mantinga”! (VIDEO)

Akys jūsų neapgauna. Rezultatas nuotraukoje tikras – “Igliauka” sensacingai patiesė “Aikštelę 44-Mantinga”!!! ???

Tadas Prajara

Po įspūdingos "Igliaukos" pergalės prieš "Aikštelę 44-Mantinga" rezultatu 94:128, Tadas Prajara džiaugėsi savo komandos susižaidimu.

Posted by MKML on 2018 m. Kovas 7 d., Trečiadienis

Itin rezultatyviose rungtynėse “Igliauka” įrodė savo pranašumą 128:94.

Rungtynes labai galingai pradėjo “Aikštelė 44-Mantinga” (12:3) ir atrodė, jog šiose rungtynėse vėl dominuos pastaroji ekipa, tačiau susirinkę sirgaliai išvydo tai, ko turbūt nesitikėjo. “Igliauka” dar pirmajame kėlinyje susigrąžino iniciatyvą ir po pirmųjų 10-ies minučių jau buvo priekyje  35:30.

Rungtynių galutinis lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kurį “Igliauka” laimėjo net 35:15. “Aikštelės 44-Mantinga” rengė desperatiškas atakas, o to naudodamasi “Igliauka” kantriai didino pranašumas, kuris ketvirtajame kėlinyje jau buvo rekordinis (125:92) ir niekam abejonių nekėlė.

“Aikštelės 44-Mantinga” komandai tai buvo vos antroji nesėkmė čempionate. Visgi, šis pralaimėjimas nustūmė ekipą į antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Savo ruoštu “Igliaukai” tai buvo vos antroji pergalė antrajame etape.

Atkrintamosiose rungtynėse būtent šios dvi ekipos susigrums ketvirtfinalyje ir kovo dėl teisės žaisti finaliniame ketverte.

“Aikštelė 44-Mantinga”: L. Žukauskas 30, M. Agentas 16, L. Damušis 15, K. Kavaliauskas 30 A. Čižikas ir S. Sakalauskas po 10.

“Igliauka”: D. Gvezdausakas 34, L. Trušas 30, T. Bindokas 24, N. Černa 13, E. Masaitis 12.