Ignas Labutis: „Udro žaidimas davė toną visoms rungtynėms“

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo antrą pergalę iš eilės, o prie to labiausiai prisidėjo Antanas Udras ir Ignas Labutis.

Sūduviečių tandemas kartu pelnė 46 taškus – daugiau nei pusę visos „Sūduvos-Mantingos komandos surinktų.

„Pažiūrėkite, kaip jis pradėjo rungtynes ir tai davė toną. Juk pradėjome 12:0, ir visi tie taškai buvo pelnyti Antano“, – po rungtynių apie Udro žaidimą kalbėjo jo komandos draugas Labutis.

Marijampolės klubo krepšininkai pamatus pergalei pasiklojo dar pirmajame kėlinyje, kai susitikimą pradėjo spurtu 12:0.

„Būna taip, kai viską sumeti ir pasiseka. Antanas dvitaškį su pražanga įmetė, tritaškį. Tris atakas apsigynėme, užpuolėme ir tiek. Pradžia pavyko smagi“, – kalbėjo Labutis.

66 taškus šiose rungtynėse į savo krepšį praleidusi Marijampolės komanda taip sužaidė kol kas geriausias savo rungtynes gynyboje. Kaip po rungtynių teigė pats Labutis, sūduviečiai šiandien išpildė visus trenerio Ryčio Vaišvilos nurodymus.

„Padarėme tai, ką liepė treneris. Gerai gynėmės, pristabdėme jų pagrindinius žaidėjus išpildėme savo derinius, išnaudojome savo ūgį, pataikėme ir dėl to laimėjome“, – sakė Labutis.

Kitą savaitę Marijampolės komandos ir vėl laukia du išbandymai – rungtynės su Joniškio „Delikatesu“ ir Kauno KTU komandomis.