L. Mikelevičienė prieš dvikovą su „Fortūna“: „Sentimentų yra, bet einame kovoti tik dėl pergalės“

Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) čempionių Marijampolės „Sūduvos“ laukia kol kas rimčiausias varžovas šiame sezone – Klaipėdos „Fortūna“. Uostamiesčio ekipa LMKL čempionate yra sužaidusi dvejas rungtynes ir savo sąskaitoje turi po vieną pergalę ir pralaimėjimą. „Sūduvai“ tai bus antroji dvikova LMKL čempionate, sezono atidarymo rungtynėse marijampolietės įveikė Šiaulių ekipą.

Iš dabartinės „Sūduvos“ komandos esančių žaidėjų geriausiai „Fortūną“ pažįsta pastaruosius penkerius metus Klaipėdoje rungtyniavusi Lina Mikelevičienė. Dabartinė komandos kapitonė neslėpė, jog sentimentai buvusiai komandai tikrai yra išlikę.

„Penkerius metus atstovavau Klaipėdos „Fortūnai“, todėl emocijų ir sentimentų yra, bet juos visus paliekam ir einam kautis ir siekti pergalės. Žinant „Fortūną“, jos eis nusiteikusios kovingai, kabinsis ir atiduos visas jėgas“,– teigė „Sūduvos“ kapitonė Lina Mikelevičienė.

„Sūduvos“ komandos vyr. treneris Tadas Stankevičius teigia, jog jo komanda išanalizavo varžovių žaidimą ir laukia sunkių rungtynių.

„Teko stebėti jų žaidimą. Bendrą rungtynių planą pasiruošėme, kovinė padėtis ir vykstame tik tai kautis ir siekti pergalės. Jau rungtynės su „Aistėmis“ parodė, jog namuose „Fortūna“ gali žaisti gerai. Planas rungtynėms paruoštas ir bandysime jį įvykdyti“,–teigė „Sūduvos“ komandos vyr. treneris Tadas Stankevičius.

Visus Tado Stankevičiaus ir Linos Mikelevičienės komentarus žiūrėkite video: