Įspūdingą savaitę papuošė pratęsimai ir kosminiai asmeniniai pasirodymai

„MKML-Mantinga“ sezone po pastarosios apžvalgos buvo sužaistos dar 8 rungtynės, kurios vyko bevik kasdien. Šią savaitę aikštėse vyko įnirtingos kovos, kuriose prireikė ir pratęsimų.

A divizione šiuo metu – trivaldystė: „Vytis-Masažo namai“, „Išvien“ ir „Veteranai“ savo sąskaitose turi po 6 pergales ir 2 pralaimėjimus.

Pirmos dvi ekipos šią savaitę susitiko tarpusavyje, o pergalę rezultatu 85:78 šventė „Išvien“. Lygiose ir permainingose rungtynėse nugalėtojų pranašumas išryškėjo tik dvikovos pabaigoje, kuomet jiems 4 kėlinio viduryje pavyko atitrūkti 78:65.

Nugalėtojams Tadas Sebežiovas pelnė 18 taškų ir buvo vienintelis komandos žaidėjas, pelnęs daugiau nei 10 taškų. Pralaimėjusiems net 29 taškus surinkio Rokas Grėbliūnas, bet to neužteko.

Tuo metu „Veteranai“ gal kiek netikėtai per pratęsimą turėjo susitaikyti su pralaimėjimu „Marijampolės SC-Eurostandard“ komandai 126:127.

Vicečempionai nesugebėjo rasti būdų, kaip sustabdyti jaunimą į priekį vedusį duetą: Gabrielius Bubnys nugalėtojams pelnė net 48 taškus, o Aironas Bliūdžius – 38.

„Veteranams“ Antanas Montrimavičius surinko 29 taškus, Laurynas Trušas – 22, Matas Dabulevičius – 21.

Tiek taškų, tiek intrigos, tiek komsminių asmeninių pasirodymų nepritrūko ir kitose dvejose rungtynėse, kuriose sunkias pergales iškovojo Lazdijų „Briedis-Pietų Megrame“ ir „Simedva“.

Lazdijų komanda 106:97 palaužė čempionų titulą ginančius Birštono SC krepšininkus, nors po 2 kėlinių atsiliko 41:56. 3 kėlinį „Briedis-Pietų Megrame“ laimėjo net 40:17 ir apvertė padėtį aikštėje aukštyn kojomis.

Dzūkų pergalę nugalė žaidėjų trejas. Martynas Kancevičius pelnė 37 taškus, atkovojo 18 kamuolių ir su 46 naudingumo balais tapo geriausio savaitės pasirodymo autoriumi.

30 taškų nugalėtojams pelnė Gytis Stankevičius, 28 – Nedas Vydmantas.

Birštono ekipoje spindėjo Eivydas Aleksa (33 taškai ir 10 atkovotų kamuolių) bei Kostas Damijonaitis (33 taškai ir 9 atkovoti kamuoliai), bet jiems su komandos draugais teko palikti aikštę nuleistomis galvomis.

Savo ruožtu „Simedva“ taip pat pratęsimo pareikalavusioje dramoje 106:104 palaužė „Maristą“.

Čia tarp nugalėtojų siautė Mantas Gūžys, kurio indėlis į pergalę buvo 33 taškai ir 10 atkovotų kamuolių. 23 taškus pridėjo po pertraukos į „MKML-Mantinga“ sugrįžęs Liutauras Lukošenkinas, 18 taškų – Darius Kuzmickas, o Domantas Šeškus prisidėjo 12 taškų ir 11 rezultatyvių perdavimų.

„Maristą“ į priekį iš karto vedė komandos naujokas Dominykas Ramonas (29) ir po 25 taškus pelnę Domantas Butkys bei Mindaugas Košelis.

B divizione 2 sunkiomis pergalėmis savaitę pažymėjo Punsko „Punia“. Iš pradžių ši komanda 85:81 palaužė „Marijampolės SC-Metrum.lt“, o po to 58:57 privertė pasiduoti „CIE LT Forge“ ekipą.

Per pirmąsias rungtynes puikią asmeninę dvikovą surengė abiejų komandų snaiperiai. „Marijampolės SC-Metrum.lt“ atstovas Martynas Paškauskas pelnė 30 taškų, bet pergale džiaugėsi 29 taškus surinkęs Ernestas Baranauskas iš „Punios“.

Atskiro paminėjimo vertas Punsko komandos žaidėjo Algio Lukaševičiaus pasirodymas – 22 taškai ir 24 atkovoti kamuoliai!

Per kitas rungtynes „Gudelių seniūnija“ 120:34 neturėjo vargo su „Marijampolės SC-2008“, o Kalvarijos SC sugebėjo 92:88 pranokti „PROmilę“, kuriai po 5 pergalių serijos tai buvo 3 pralaimėjimas iš eilės.

Kalvarijos komandai pergalę nugalė Tautvydas Žvingila, pelnęs 28 taškus ir atkovojęs 15 kamuolių.

Leave a Reply