Įstabiame gamtos kampelyje Igliaukoje – finalinis „Sporto festivalis 2021″

Liepos 10 dieną Igliaukoje vyko trečiasis ir paskutinis “Sporto festivalis 2021”.

Reto grožio sporto aikštyne Igliaukoje susirinko kaip niekad gausus būrys dalyvių ir žiūrovų, kurie visi kartu sukūrė nepamirštamą atmosferą.

Jau trečią kartą surengtame “Sporto festivalyje” netrūko efektingų epizodų ir geros nuotaikos! K

Kiek anksčiau “Sporto festivalis 2021” vyko Želsvoje (liepos 3 d.) ir Gudeliuose (birželio 26 d.).

Krepšinio „3×3″ rungtyje užsiregistravo 10 komandų, o tinklinyje „2×2″ taip pat – 10 komandos.

Krepšinis „3×3″ komandos:

A pogrupis: ,,Griškė”, ,,Stipruoliai”, ,,Igliauka Team”, ,,Komanda X”, ,,Veteranai”;

B pogrupis: ,,Marijampolės SC”, ,,Černės Chebra”, ,,Vyrai”, ,,Kolegos”, ,,Jamaica”

Tinklinis „2×2″ komandos:

A pogrupis: ,,Žibutė”, ,,Klasika”, ,,Balsupiai”, ,,Kybartai”, ,,Orchidėjos”;

B pogrupis: ,,Gudeliai”, ,,Yes”, ,,Jamaica”, ,,Todžė”, ,,Virbalis”.

Tinklinyje ir krepšinyje komandos tradiciškai pasiskirstė į dvi grupes. Grupėse komandos tarpusavyje sužaisdavo viena su kita, o iš kiekvienos grupės į pusfinalių etapus patekdavo po 2 geriausias komandas.

Pusfinaliuose laimėjusios komandos patekdavo į finalą, o pralaimėtojos žaisdavo rungtynėse dėl III vietos.

Krepšinyje stipriausia komanda tapo visose trejos šventėse dalyvavusi ir pirmą kartą čempione tapusi „Igliauka Team”, kuri finale įveikė „Grišę”. Trečiąją vietą iškovojo – „Černės chebra”.

Baudų metimo rungtyje taikliausiu tapo Simas.

Tinklinyje sau lygių vėl neturėjo “Balsupiai”, jie pralaimėjo vos vieną ,,setą” visgi finale pralaimėjo “Klasikai”, kurie tapo čempionais, tačiau finale pritrūko jėgų ir teko tenkintis antrąja vieta. Čempionais tapo  „Klasiką”,  kurie finale palaužė „Balsupius” rezultatu 2:1. Treti liko komanda „Jamaika”.

Projektas „Sporto festivalis”, Nr. MARI-LEADER-6B-KSV-11-4-2021 1 , įgyvendinamas pagal Marijampolės vietos veiklos grupės vietos plėtros strategijos priemonės „Bendruomeniškimo skatinimas” veiklos sritį „Kaimo gyventojų bendruomeniškumo skatinimas”

Projektą vykdo: VŠĮ “Jaunieji inovatoriai”