„Kuršių“ lyderių nesustabdžiusi „Sūduva-Mantinga“ suklupo Palangoje

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ nesustabdė šį sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) žibančio Jaleno Riley ir po pratęsimo patyrė nesėkmę 95:89 (20:12, 25:24, 13:20, 22:24, 15:9) prieš Palangos „Kuršius“.

Rungtynių pradžioje Palangos „Kuršiai“ ėmėsi iniciatyvos ir iki pat ilgosios pertraukos neprisileido varžovų. Trečiąjį kėlinį „Sūduva-Mantinga“ pradėjo sėkminga atkarpa 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai.

Ketvirtame kėlinyje marijampoliečiai gerai pataikė tritaškius, tačiau atitrūkti nuo „Kušių“ vis nepavyko. Likus žaisti kiek daugiau nei pusę minutės „Kuršiai“ turėjo nedidelį pranašumą, tačiau Edvinas Jezukevičius pataikė du baudos metimus ir rezultatas tapo lygus – 80:80.

Likus žaisti 5 sekundėms Marijampolės ekipos gynėjo A. Urbono metimas buvo netikslus ir šansą į paskutinę savo ataką turėjo šeimininkai. Nors paskutinėmis sekundėmis J. Riley ir Aurimas Majauskas dar mėgino išplėšti pergalę „Kuršiams“, komandos keliavo į pratęsimą.

Jame poros svarbių A. Majausko dvitaškių sulaukę palangiškiai įgavo trapią kelių taškų persvarą ir jos nebepaleido.

Marijampolės klubo gretose 34 naudingumo balais pasižymėjo Aurimas Urbonas. Jo sąskaitoje – 21 taškas ir 12 atkovotų kamuolių.

„Kuršiai“: Jalenas Riley 32 (5/10 trit.), Aurimas Majauskas 20 (17 atk. kam.), Tautvydas Paliukėnas 13.

„Sūduva-Mantinga“: Aurimas Urbonas 21 (12 atk. kam.), Justinas Jogminas 18, Edvinas Jezukevičius 17, Martynas Zigmantavičius 12, Gediminas Navickas 10.