L. Akstinavičiaus nesulaikę „Veteranai“ pralaimėjo „Liudvinavui“

41. Tiek taškų Lina Akstinavičius surinko dvikovoje su „Veteranais“. Ir to pakako, jog „Liudvinavas“ iškovotų antrąją pergalę „MKML-Mantinga“ čempionate. Sekmadienį vykusioje dvikovoje „Veteranai“ išbarstė solidžią 18 taškų persvarą ir turėjo pripažinti „Liudvinavo“ pranašumą rezultatu 87:79.

Komandos iš pradžių kovėsi lygiai. Pirmieji į priekį šovė „Veteranai“, kurie antrajame kėlinyje parbloškė „Liudvinavą“ ir susikrovė dviženklį pranašumą – 44:30.

Po didžiosios pertraukos „Veteranų“ persvara tapo pavojinga – 50:32. „Liudvinavas“ rankų nesudėjo ir dar iki lemiamo ketvirčių ištirpdė beveik visą „Veteranų“ persvarą, iš kurios liko tik keturi taškai 56:60.

Galiausiai ketvirtojo kėlinio pradžioje „Liudvinavas“ persvėrė rezultatą 63:62, o netrukus pirmavo dviženkliu skirtumu 82:72. Taip ir nesugebėję atsitiesti, „Veteranai“ turėjo pripažinti „Liudvinavo“ pranašumą rezultatu 87:79.

„Liudvinavas“: L. Akstinavičius 41, M. Jurkiūnas 15, P. Zabielskas 13.

„Veteranai“: E. Jasiukevičius 23, G. Sutkus 16, K. Šapalas 14.