L. Akstinavičiaus nesulaikę “Veteranai” pralaimėjo “Liudvinavui”

41. Tiek taškų Lina Akstinavičius surinko dvikovoje su “Veteranais”. Ir to pakako, jog “Liudvinavas” iškovotų antrąją pergalę “MKML-Mantinga” čempionate. Sekmadienį vykusioje dvikovoje “Veteranai” išbarstė solidžią 18 taškų persvarą ir turėjo pripažinti “Liudvinavo” pranašumą rezultatu 87:79.

Komandos iš pradžių kovėsi lygiai. Pirmieji į priekį šovė “Veteranai”, kurie antrajame kėlinyje parbloškė “Liudvinavą” ir susikrovė dviženklį pranašumą – 44:30.

Po didžiosios pertraukos “Veteranų” persvara tapo pavojinga – 50:32. “Liudvinavas” rankų nesudėjo ir dar iki lemiamo ketvirčių ištirpdė beveik visą “Veteranų” persvarą, iš kurios liko tik keturi taškai 56:60.

Galiausiai ketvirtojo kėlinio pradžioje “Liudvinavas” persvėrė rezultatą 63:62, o netrukus pirmavo dviženkliu skirtumu 82:72. Taip ir nesugebėję atsitiesti, “Veteranai” turėjo pripažinti “Liudvinavo” pranašumą rezultatu 87:79.

“Liudvinavas”: L. Akstinavičius 41, M. Jurkiūnas 15, P. Zabielskas 13.

“Veteranai”: E. Jasiukevičius 23, G. Sutkus 16, K. Šapalas 14.