Molėtuose – penktoji iš eilės sūduviečių pergalė

Nuotr. V. Skroblas

Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ Mezon NKL pirmenybėse iškovojo penktąją pergalę iš eilės. Suvalkijos sostinės krepšininkai svečių arenoje 89:73 nugalėjo Molėtų „Ežerūno“ komandą.

Ryčio Vaišvilos treniruojamas Marijampolės klubas pabėgo tik trečiojo kėlinio pabaigoje. Per paskutinę ketvirčio minutę Mezon NKL čempionai pelnė septynis taškus be jokio molėtiškių atsako ir ketvirtąjį kėlinį pasitiko su dviženkle persvara (64:52).

Aikštelės šeimininkai per likusį laiką ryškesnių permainų nepateikė – „Sūduva-Mantinga“ išlaikė pranašumą ir triumfavo.

Marijampolės klube sunkiai sulaikomas buvo Rokas Stankevičius. Puolėjas pelnė 24 taškus (8/13 dvit., 1/3 trit., 5/7 baud. met.) bei atkovojo 5 kamuolius.

Laimėjusi Molėtuose, „Sūduva-Mantinga“ jau užsitikrino antrąją vietą reguliariajame sezone.

Abi komandos šiame susitikime kukliai atakavo iš tolimesnių distancijų. „Ežerūnas“ pataikė 6 tritaškius iš 22, „Sūduva-Mantinga“ – 7 iš 26.

Rytoj sūduviečiai namie susikaus su „Jonavos“ klubu.

„Sūduva-Mantinga“: Rokas Stankevičius 24, Žygimantas Šimonis 18, Ernestas Ežerskis 12, Martynas Zigmantavičius 11, Andrius Aleksandrovas 10.

„Ežerūnas“: Karolis Lukošiūnas 17, Kristijonas Kirlys 12, Arnas Adomavičius 9.