Lazdijų komandos pergalės ir „Maristos“ staigmena

Per savaitę po pastarosios mūsų „MKML-Mantinga“ apžvalgos lygoje sužaistos dar 7 rungtynės.

A divizione 2 puikias pergales į savo sąskaitą spėjo įsirašyti Lazdijų „Briedis-Pietų Megrame“. Iš pradžių dzūkai 104:96 palaužė „Simedvą“, o po to 117:114 – „Marijampolės SC-Eurostandard“.

Jei per pirmąsias rungtynes lazdijiečiai daugiau-mažiau visą laiką kontroliavo rungtynių eigą, tai per antrąsias jie po 3 kėlinių dar atsiliko 10 taškų skirtumu (83:93), o vienu metu marijampoliečiai pirmavo net 82:64.

Vis dėlto spurtas rungtynių pabaigoje 8:0 iki 113:108 perlaužė rungtynes, o šie 5 taškai ir buvo didžiausia „Briedžio-Pietų Megrame“ persvara rungtynėse. Lazdijų komanda per visą mačą priekyje buvo tik 2 min. 38 sek., tačiau to užteko.

Įspūdingai pasirodė ir du laimėtojų lyderiai. Martynas Kancevičius pelnė 43 taškus ir atkovojo 23 kamuolius, o neseniai prie komandos prisijungęs Karolis Pavalkis surinko 44 taškus.

Tuo pačiu M.Kacevičius sukaupė net 61 naudingumo balą ir tapo efektyviausio savaitės pasirodymo autoriumi.

Staigmeną pateikė „Marista“, sugebėjusi dramatiškoje kovoje 87:84 palaužti „Marijampolės SC-2005“ krepšininkus, kuriems toliau tenka verstis be Augusto Merkio.

Ketvirtojo kėlinio viduryje „Marijampolės SC-2005 dar pirmavo 78:69, bet kėlinio viduryje rezultatas jau buvo lygus 81:81, o lemiamas minutes kiek tiksliau sužaidė „Marista“.

Nugalėtojai žaidė tik šešiese, bet be keitimų atidirbęs Dominykas Ramonas buvo tiesiog nesulaikomas – 39 taškai ir 10 atkovotų kamuolių.

„Ši svarbi pergalė įrodė komandos gebėjimą mokytis iš savo pralaimėjimų ir galiausiai triumfuoti negandų akivaizdoje!“, – taip retai šį sezoną komandą aplankančia pergale pasidžiaugė „Marista“.

Per ketvirtąsias A diviziono rungtynes „Vytis-Masažo namai“ ir Birštono SC buvo labai toli nuo savo optimalių sudėčių, o pergalę 105:65 iškovojo marijampoliečiai.

„Vytis-Masažo namai“ (8 pergalės ir 2 pralaimėjimai) dabar yra vienvaldis lygos lyderis, o tik 2 pralaimėjimus savo sąskaitoje turi ir vienu maču mažiau sužaidę „Išvien“.

Verta pažymėti, kad „Briedis-Pietų Megrame“ per 11 rungtynių iškovojo tik 5 pergales ir teužima 5 vietą, bet atnaujintos komandos pastarieji rezultatai leidžia manyti, kad niekas iš galimų varžovų neapsidžiaugtų gavęs Lazdijų krepšininkus į varžovus ketvirtfinalyje.

B divizione atkakliausią akistatą surengė „PROmilė ir „Gudelių seniūnija“, o pergalę rezultatu 68:63 šventė pastarieji. 5 pergalėmis iš eilės sezoną pradėjusiai „PROmilei“ dabar tai buvo jau 5 pralaimėjimas iš eilės.

Per kitas rungtynes naujas pamokas gavo ir patirtį rinkosi Marijampolės SC komandos. „Marijampolės SC-2008“ pralaimėjo Punsko „Puniai“ 74:91, o „Marijampolės SC-Metrum.lt“ 93:111 nusileido Kalvarijos SC.

Per pastarąsias rungtynes sublizgėjo laimėtojų aukštaūgis Arvydas Minkevičius. Kalvarijos SC vidurio puolėjas pelnė 38 taškus, atkovojo 32 kamuolius ir surinko 51 naudingumo balą.