LMKL čempionės namuose įrodė pranašumą prieš „Aistes-LSU“

Marijampolės „Sūduva“ tęsia sėkmingą pasirodymą Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL). Šalies čempionės namuose rezultatu 76:62 (17:23, 24:11, 15:18, 20:10) įveikė „Aistes-LSU“.

„Sūduva“ šiose rungtynėse vertėsi be Neringos Skadaitės ir Katerynos Dobrikovos.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Aistės-LSU“, kurios išsiveržė į priekį 11:4 ir nuo pirmųjų minučių privertė LMKL čempiones vytis kaunietes. Pirmajame kėlinyje „Sūduva“ nesugebėjo įgyti persvaros ir pralaimėjo kėlinuką rezultatu 17:23.

Antrajame kėlinyje „Sūduva“ ir toliau nerado priešnuodžių kauniečių žaidimui, kurios toliau didino savo pranašumą (28:19). Gausiai savų sirgalių palaikomos marijampolietės surengė galingą spurtą (16:2) ir išsiveržė į priekį (36:30) bei prieš didžiąją pertrauką susikrovė 7 taškų pranašumą (41:34).

Įpusėjus trečiajam kėliniui „Sūduvos“ persvarą šoktelėjo iki 11 taškų (52:41), tačiau ja ilgai džiaugtis Marijampolės ekipa nesugebėjo. Galingai trečiąjį ketvirtį užbaigusios „Aistės-LSU“ prieš lemiamą kėlinuką aptirpdė savo deficitą iki 4 taškų (52:56).

Ketvirtajame kėlinyje „Sūduva“ susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį išsaugojo iki pat finalinės rungtynių sirenos ir šventė pergalę rezultatu 76:62.

„Sūduva“: Rita Milieškienė 19,  Stephanie Gardner 15, Justina Matuzonytė (10 atk. kam.) 13, Danielė McCray 11, Greta Tamašauskaitė 8.

„Aistės-LSU“: Gintarė Jasiunskaitė (4/7 trit.) 18, Akvilė Baronėnaitė 12, Kristina Masionytė ir Karolina Kazočiūnaitė po 7.